Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+
Added 03 Jan 2022

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+

@leninfall
Number of subscribers: 526
Photos: 4,030
Videos: 1,140
Links: 1,170
Description:
Українська кіберкультура військового часу. Наші волонтерські рухання: https://linktr.ee/min.volo Більше про історію спільноти можна дізнатись, але краще не треба, ми раніше були трохи крінжові, а зараз подорослішали, воюємо, хто як може.
Source

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ | Знайшов в збережених привітання для спільноти з 2к17.Смішно як хуйово ...

Знайшов в збережених привітання для спільноти з 2к17.Смішно як хуйово все склалось в майбутні роки. Я забув привітати тебе з новим роком, Міністре. 2к16 лишив по собі купу трупів, але ти вижив, себто рік не був таким вже хуйовим. Хуйовим, за великим рахунком, не був жоден з років в які ти себе памя`ятаєш, натомість справді хуйові роки пронеслися ще до твого народження. Ти не застав голоду, війн, відсутності антибіотиків та метро. Ну ок, одну війну ти застав, але тобі, погодься, похуй. Ти живеш в своєму Києві, Львові, чи де ти там живеш і не особливо то й паришся. Отже нема тобі чого скаржитись. Живи свою епоху, цінуй що вона тобі дала, не нудьгуй і не псуй карму, аби не переродитись в якійсь країні, що не має ні інтернету, ні антибіотиків, де стріляють і всі хворі на СНІД. Я хочу сказати, наша країна теж не ідеальна, але особисто мені вона подобається. Мені подобається наш президент, він не робе нічого такого, на що мені не було б пофігу, подобається що все можна купити за гроші і те що грошей то ні в кого не має. Я дивуюсь на чому тут все тримається, очевидно не на нас з тобою, але радий, що все так, і змінювати нічого не збираюсь. Бажаю і тобі оптимістичного конформізму та здорової байдужості, нехай з тобою буде Джа!