Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Lemberg Observer
Added 06 Dec 2025

Lemberg Observer

@lemberg_observer
Number of subscribers: 233
Photos: 3,620
Videos: 1,030
Links: 1,790
Description:
Сижу, никого не трогаю, починяю примус.
Source

Lemberg Observer | Текст из фейсбука:Боротьба з тим, що колись звалось Вітчизною, стала п...

Telegram community logo - Lemberg Observer Lemberg Observer @lemberg_observer
121 Views/Reach 2026-05-17 10:34 Message №8798
Текст из фейсбука:Боротьба з тим, що колись звалось Вітчизною, стала просто нав’язливою ідеєю, яку вперто проштовхували кликуни, що накликали цю війну.Сьогодні людей довели до того, що вони стали боятись називати боротьбу за свою Вітчизну 1941–1945 років Великою Вітчизняною війною, щось тихо мимрячи собі під ніс про “Другу світову”. Тому “світові”, що спровокував ту бійню, як і тепер, було байдуже до нас. В нього були свої проблеми та свої ігри в тій війні. Ми були там лише епізодом. Хоч і великим та вирішальним. А ось для наших прадідів та батьків вона була справді Вітчизняною. І Великою. Бо тривала чотири страшні роки. Та й жертв принесла в тисячі разів більше, ніж та що почалась з 2014 го, яку вперто накликали герострати-кликуни з 1991-го року. Хоча... По втраченому по світах населенню ця таки може вже рівнятись.В міжнародну історіографію цей період, що стосувався саме наших територій, так і увійшов під цією назвою.Можливо, саме це топтання по словах “Вітчизна” і "Велика" стало причиною сьогоднішнього стидливого бурмотіння про “воєнний стан”, що навіть на четвертий рік бояться назвати офіційно війною. Може саме тому й ці всі 12 років справжньої великої війни досі не стали ні війною, ні Вітчизняною.Тому й ловлять людолови на рукотворний “воєнний стан”, а не стоять черги, як у 1941-му, на Велику Вітчизняну. Слова це все ж код. І хтось вперто ним б'є по головах.