Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Lelyk Anna
Added 06 Dec 2025

Lelyk Anna

@lelyk_anna
Number of subscribers: 576
Photos: 154
Videos: 12
Links: 30
Description:
Про екзистенціалізм, філософію, психологію, життя та анонси цікавого

👥 Number of subscribers

576
Average/Day:: 0
Average/Week:: -7
Average/Month:: -1

👁️ Average views per message

671
Average/Day:: 456
Average/Week:: 338
ERR: 116.49%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.9
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 137 26-06-22 08:41
Дівчата, зараз виключно до вас У Києві 5 липня наш літній жіночий клуб На нашому клубі ми продовжуємо розбирати різні жіночі архетипи через грецьку міфологію і нарешті дійшли до тої самої - втілення любові, насолоди, еротизму та жіночності - АфродітаАле коли мова йде про архетипи не все так просто. Бо разом з відкриттям впливу цього архетипу на нас, ми маємо зустрітися з…- Тим як ми реагуємо на вікові зміни - як ми відносимося до нашої зовнішності, як ми презентуємо себе через одяг, стиль, тп- чи вміємо подобатися? Чоловікам, жінкам, собі? - архетип Афродіти це та хто багато разів травмується через невдалі звʼязки, наївність або навпаки через бажання володіти попри все. - вона та що конкурує з сестрами, невісткою або навіть з доньками за право бути «найголовнішою жінкою» та найкрасивішою. Коротше, дуже неоднозначний архетип. В нас ще є кілька вільних місць Київ5 липня 12-17:00 А я незабаром повернулася до вас з датами жіночого клубу онлайн Напишіть будь ласка кому актуальний жіночий клуб ОНЛАЙН А також записуйтеся , хто хоче бути у КиєвіПовторень не буде 🤓 -
👁 241 26-06-18 04:57
Всім привіт і доброго ранку 💫Курс «Введення у екзистенційну перспективу» Цей курс для тих хто - знає, що таке екзистенціалізм та хоче поглибити свої знання. - взагалі не знає що це, але слово «екзистенційне» приваблює та зацікавлює. - вперше чує це слово і не вміє його промовляти. Що ми дізнаємося за ці три місяця. - Що таке Екзистенціалізм і чому зараз він є актуальним як ніколи - «Що? Де? Коли?» Витоки та історіяВід перших філософів до екзистенціалістів сучасників- «Платонова печера» - повірити, що світ завжди ширше нашого уявлення про нього. Досліджуємо «печеру» своїх упереджень, цінностей, світоглядів. А що якщо ризикнути покинути «печеру»? Курс «введення» це як оглядова екскурсія величезним містом. Треба мати загальну уяву, перш ніж подорожувати улюбленими місцями. Всі три місяці у нас - Практичні, творчі завдання - абсолютний експромт та екзистенція+ фільмотерапія (кіноклуб) по темі Після курсу «введення» ви можете долучитися до будь яких семінарів/груп/лекцій в нашій школі У КИЄВІ або ОНЛАЙН Але зверніть увагу що курс «введення» тільки онлайн Кількість місць обмеженоЗустрічаємося з жовтня по січеньОНЛАЙН Щосереди 18:30-20:30(12 зустрічей) Запис у Наталки +380 98 311 1152(Всі месенджери)
👁 431 26-06-01 16:46
Поки діти захищені від школи йдуть на канікули, дорослі діти готуються до навчання Старт у жовтні проте запис вже зараз. Екзистенційна школаЯк у нас все побудовано Фундамент Школи Все починається з курсу «введення у Екзистенційну перспективу» Курс триває три місяці ОНЛАЙН Щосереди 18:30-20:00З вересня по грудень (12 зустрічей)Цей тримісячний курс є обовʼязковим для бажаючих приєднатися до нас. Він вводить у самісіньке серце екзистенціалізму, знайомить з ним від самих витоків до сучасності. Мінімум абстракцій та теорії.Практичні, творчі завдання, фільмотерапія, розбір теорії буквально на «пальцях» та прикладах з повсякденного життя. А ще гумор, анекдоти та кумедні історії з життя екзистенціалістів. Сартр би зацінив. Ми разом відкриємо двері у світ абсурду та тривоги, тобто у світ як він є. Після курсу «введення» обирайте зручний для вас формат відвідувань Школа існує в двох варіантах:КИЇВ зручна, затишна локація на Подолі Двічі на місяць по суботах (з січня по червень)12:00-17:00ОНЛАЙН Щосереди 18:30-20:00Платформа Zoom (З січня по червень)Після курсу «введення» ви отримаєте доступ до будь яких зустрічей Школи. Ви можете відвідувати школу щороку (бо кожного року в нас нове), робити перерви, обрати свій зручний ритм відвідування. Також ви зможете брати участь у окремих семінарах, кіноклубах, лекціях, групах, заходах та подіях. Набір на курс«Введення в екзистенційну перспективу» розпочато. Кількість місць обмежено Курс відбувається лише один раз на рікТож встигнете записатися. Кожного року ми маємо1 бюджетне місце 4 місця з можливістю оплати 50%Напишіть нам і ми розглянемо можливість закріпити це місце для вас. Якщо знаєте кому порекомендувати - моя вдячність 💓
👁 394 26-05-17 13:47
Привіт Я хочу нагадати що вже у цей вівторок 19.05 відбудеться відкрита бесіда ОНЛАЙН(18:30-20:00)Назва теми народилася сама собою під час зустрічі в нашій екзистенційні школі. Одна з учасниць казала, що читала книгу де на початку автор обіцяє, що після прочитання кожен зрозуміє що робити із своїм життям 🫣Яку думаєте, чи отримала таку інструкцію ця учасниця? Отже бесіда для всіх бажаючих: «Інструкцію до життя не дали. Що робити з цією свободою?»Кому ця тема є актуальною приходьте. Зустріч безкоштовна Очікується формат живої бесіди. Напишіть буд ласка в коментарях Що таке свобода? Як ви її відчуваєте ?Чи можлива свобода у наші часи? Не забудьте зареєструватися на зустріч. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeW5s6NEhEHiw7SoQjETfbvP4z3eGEGRcdJmn3tYcDjZQdhHg/viewformP.s. Також ви зможете задати питання про нашу Екзистенційну Школу - яка є місцем відпочинку від нашого буремного життя. А окрім відпочинку ми ще читаємо, дізнаємося нове та цікаве, дивимося фільми, говоримо про буття і навіть трохи лікуємося один об одного.
👁 349 26-05-16 05:56
Друзі, щиро дякую за кожне запитання «як ви?», «чим допомогти?»Ми з Хьюжиком тримаємося. Він трохи в стресі, але поки що відволікаю його іграми та смаколиками, обходимося без ліків. Вчора спілкувалася з жінкою з сусіднього дому до якої власне завітала та ракета (її частина). І всі ті слова від яких ще більше тривоги: «дивом», «випадково», «передчуття»…Дім іншої жінки, яка два роки тому втратила на війні чоловіка - зруйновано вщент. Але «дивом» та «випадково» вона, син та дві собаки живі. Правда одну шукали усім селом добу. Я думаю про те скільки людина може вмістити болю та горя? Мабуть нескінченно. І ота ілюзія ненависна мені про незламність. Вже від самого слова верне. Для мене воно стало синонімом «тримайся» або «соберись тряпка». Якщо що - як бути не знаю. В школі мене вчили про війну у минулому часі. І ніхто не готував жити у війні. Але питання «як ти?» - я б вписала в усі підручники світу. На фото дім після прильоту та вже ввечері того ж дня. Щира подяка усім хто працювавВ нас вже є газ і світло🔆
👁 375 26-05-14 06:27
У кожного хто живе в Україні є ось це «сьогодні була найжахливіша ніч». Сьогодні була така в нас Кілька прильотів - у двір, сусідній дім, в приватний будинок (його більш немає). У сусідів немає вікон. А в хаті повно шрапнелі.В нас дивом все ніби ціле. В той час коли треба молитися та переосмислювати життя, я сиджу у чатіках з близькими. В момент прильоту пишу своїм - прильот у сусідній дім, зовсім поряд. А у відповідь «зараз усі дома сусідні» Так і є. Думаю про наших вуличних собак. Дивилася на все це ніби їх очима. І подумала що може тому собаки не говорять мовою людей.Бачила вранці дівчинку с татом.Погляд в якому все: страх, біль, відчай, безпорадність. Вона стискала татову руку але мабуть вже й вона знає - тато тут безсилий. Пішла гуляти з Хьюг бо в нього від страху - потреба скинути баласт. Все палає, димить, Хьюго робить кучку, я достаю пакетик і прибираю 💩. Думаю собі - що ми там так довго у нашій екзистенційній школі вивчали абсурд коли ось він - летять ракети а я з пакетиком з 💩. Бузок квітне так красиво, налякані птахи співають як можуть, жіночки метуть вулицю, я з переляку купую цілий кілограм полуниці. Вдома немає світла, води та газу. Скільки не гуляли наших вуличних собак не зустріли. Але сподіваюся вони десь переховуються. В фото буде одна з наших вуличних - така собі Груня цариця всіх собак. Ну і далі все ясно.
👁 286 26-05-10 04:30
Сьогодні день матеріДля мене це можливість ще раз передивитися і усвідомити що ж це таке - бути мамою. Ділюся з вами Якщо любите цю фразу «дякую, дитинко, що обрав (обрала) нас» то любіть і її відповідь «я не просив/просила мене народжувати». Обидві фрази гидка маніпуляція.Перша - кидає мʼяч відповідальності дитині «дякую що обрав нас» (ну камон, хто має таку опцію обирати? І ви реально думаєте що вас обрали?)Друга - мʼяч у відповідь (бо ніхто не може попросити чи відмовитися від свого народження, хоч там як). 1:1Отже, друзі. Як сказав геній - ми вкинуті у світ. Ніхто не обирає де і коли народитися. І ті, хто народили - навіть, якщо ви з точністю до хвилини знаєте момент зачаття - ви не так вже багато контролюєте. Ваша дитина то не ваш проєкт, хоч що не робить. Ми всі один одному випадковість (додайте слово «екзистенційна» випадковість і все стає ніби не так погано). І зробимо ми це даром чи прокляттям - то вже справа кожного. Кажу Маші- от тебе зараз хтось вчить бути мамою? - Ні- Так от ніхто нікого не вчить. Неможливо. І мама народжується разом із дитинкою при пологах. Одні пологи - дві нових людини. І вік жінки як мами той самий, що у дитини. Вона не знає, що робити, але вчиться бути мамою так само як малюк вчиться тримати голову та ходити. Тому треба забити на те, що таке бути «хорошою» мамою і вчитися разом із дитиною бути щасливою. Ясно?- Ясно. - З тебе пʼять сот гривень. - 👀- Жартую. Я шкодую тільки про те, що коли народилися діти, я погано вміла бути щасливою. Але дуже прагнула, вчилася. Вчуся. З перемінним успіхом. Але ж…Щастя нам усім, і нехай ніхто не піде без нього.
👁 289 26-05-08 06:16
Привіт Травневе, пʼятничне, леопардове. Леопардові лосіни, супер коротка спідниця та декольте. Бажано усе одразу і побільше. Впевнена, що незабаром я теж буду все це носити. І тільки зараз я розумію - це не про те щоб когось звабити. Це про те щоб робити те, що хочеш.Бо одного дня ясно відчуваєш: перегорнуто сторінку, що ділить книгу життя навпіл. Півкниги життя це не про вік. Вона може бути на десятій сторінці, а може на 499 з 500. Може бути у тридцять років, а може у сімдесят один. Половина книги життя це про стан. Друга половина книги в хорошій літературі не про страхи та бажання подобатися. Це про особисті сенси та здатність бути щасливою людиною хай там що. Можна і леопардові лосіни, шампанське зранку а каву на ніч, спати в новий рік, і не спати тоді коли не спиться. Робити ремонт посеред війни, заводити собаку коли світ летить у прірву. Дозволити собі любов, коли кажуть, що зараз час не любові, а зброї. Можна не шукати сенс у книзі чи фільмі, які не заходять. Бо сенс важливий, але час життя більше. І в людях не прагнути знайти щось, якщо не твої. Можна що завгодно. Назвати все своїми іменами, послати на три, піти або залишитися. Все можна, якщо всередині є любов. Бо любов знищує страх. Це база. Без любові до життя книга стає просто довідником або інструкцією по виживанню. Щоб там у житті не було, але стан жертви більш не приваблює. Звинувачувати більш не треба, і злою, капризною дитиною бути теж. Не цікаво. Чомусь впевнена, що головний екзамен життя це екзамен на щастя. І щастя неможливе коли воно брудне. Але з леопардовими лосінами чому б ні? _
👁 341 26-04-18 04:23
У підлітковому віці був серіал і дуже мені подобалася одна «анти-героїня». І так мені хотілося бути на неї схожою. Я намагалася зі всіх сил: різко розвертатися під час розмови і йти, гупати дверима, спалювати поглядом. Зовнішнє я чимось була схожа, але мої вчинки виглядали як цирк на дроті. Аж ніяк не виходило в мене бути стервом. Бо я була зручною дитиною, тією що не видає зайвих звуків, бажань, рухів. Я була стіною - зливалася з будь яким антуражем, щоб не дай боже, комусь не було дискомфортно. Доля тієї героїні була важкою,і жахи її дитинства були зціленні тим, що в її дитинстві була людина, що прикривала їй спину. У мене такої людини не було. Як у багатьох дівчат та хлопців. Захищати себе я не вміла. Я вміла «захищати» інших, а точніше - бути реактивним рятівником. Бо хто не вміє захистити себе, той … ну ясно.На день народження мій психолог (перекреслено) вчитель з балету побажав ближче пізнати свою тінь. Я відповіла що все норм, ми знайомі. А потім думала - хіба є «предел совершенству»? Зазвичай Тінь розуміють, як щось страшне і гидке в людині.Насправді, Тінь це те, що ми про себе не знаємо. Те що в тіні нашої свідомості, приховане від нас. Вчитися захищати себе вже багато років для мене знайомством зі своєю тінню. Стільки там всього: гнів, розпач, безсилля, зневіра, відчай, страх не догодити, не сподобатися, бути відкинутою, не стати «своєю», піти на конфлікт або просто піти. Згадувати, бачити, плакати, гніватися та падати на дно болю. А потім піднятися на ноги та відчути їх силу і тверду землю під ногами. Силу голосу і силу духу. Ніби перша людина у світі. Проявити себе, своє існування. Тоді може вийде по-справжньому захистити іншого. І цьому можна вчитися вічно - там стільки про мужність бути. Моя терапевт коли бачила, що замість захистити себе я як «хороша дівчинка» раціоналізую, робила міну і казала «бе-бе-бе». Сміялися. Захистити це непросто. Бо ми або рятуємо, або граємо у жертву та смирення, або лубцюємо всіх навколо, або заплющуємо очі на насилля поряд, бо страшно, бо не вміємо захищати та захищатися. Отже, побажання від вчителя балету - Знайомтеся з своєю Тінню. Щоб це для вас не було.
👁 341 26-04-13 08:05
Новина друга 🤓🕊️Але для мене вона найочікуваніша і несподівана для менеХочу зустрітися з вами для бесіди про екзистенціалізм Це буде відкрита лекція, куди прийти може кожен бажаючий незалежно від того чи ви філософ,Психотерапевт, бухгалтер, мама у декреті, електрик, військовий, вмієте ви промовляти слово «екзистенціалізм» чи ніяк не виходить. Бо бесіда (не хочу слово «лекція») буде на актуальну тему Я планую зробити цикл таких відкритих бесід Але дату першої можете внести у свій календар 19 травня 18:30-20:00 за київським часом Отже я назвала ці зустрічі так «Інструкцію до життя не видали. Що робити з цією свободою?» Така вступна бесіда про те що взагалі той екзистенціалізм і нащо він нам потрібен і чому я так його люблю. Буде цікаво і формат буде з можливістю задавати питанняЦе прекрасна нагода зрозуміти чи потрібно вам до нашої Екзистенційної школи бо набір вже незабаромЗапис на бесіду також через реєстраціюПосилання на реєстрацію найближчим часом опублікую тут До зустрічі мої екзистенціалісти 🤓