Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Легкий заробіток⚡️
Added 06 Jan 2025

Легкий заробіток⚡️

@lehkiizarobitok
Number of subscribers: 1 867
Photos: 2,290
Videos: 75
Links: 639
Description:
Канал про крипту🫶 В минулому абузер бірж, в теперішній час їбанутий лудоман і трошки лайф-контенту та просто крутий блог Силка на наш ЧАТ - https://t.me/+mdTQhuHI7pgzNzAy Пропозиції співпраці сюди - @YURA050
Source

Легкий заробіток⚡️ | Як я декілька днів тому ARC на Lighter мене чуть не обнулив на 15% деп...

Telegram community logo - Легкий заробіток⚡️ Легкий заробіток⚡️ @lehkiizarobitok
699 Views/Reach 2026-02-28 13:39 Message №4182
Як я декілька днів тому ARC на Lighter мене чуть не обнулив на 15% депо…Все почалось з того що колеги скидають НДА ФАНДОС👀Там рілі смачно капало, по 20$ в годину з 6к пози і за день непоганий профіт виходить так то. Під вечір як ви знаєте відкритий інтерес був дуже великий, пози не давали відкрити( а спред рвали на 50% від гейта…ПЕРШИЙ ПАМП😭Мій ліквід 0.1581 (дойшло до 0.15 і там була лімітка на 8 лямів токенів) це мав бути рект на 10% депо. Я з їбанутою удачею його пережив! ОІ падає, дають відкривати, токен тулять я щасливий- але але але…Я баран, нє щоб зберегти свої гроші! Я хочу заробити ЩЕ БІЛЬШЕ…Коли токен тулився я хотів запригнути у вагон ще додатково, а запригнув по самим лоям (після чого зразу захеджився) на таку саму суму яку зайшов до цього. ОІ ЗНОВУ РОСТЕ, пози відкрити не дають і знову розривають спред ПАМП 2 - Мій ліквід вже 0.112💀🤡На паніці незнав, що робити? Але і ліквідуватись не хотів, розумів, що скоріш за все, не понесуть вище 0.15. Але і всерівно було страшно! Прийняв рішення ще 5% депа закинути на лайтер, ліквідація стає 0.128 але графік тягнуть і тягнуть…ПРИЙНЯТТЯ ЛІКВІДУ🫥Коли я бачу що графік перевалює за 0.13 я вже змирився з таким їбанутим ректом, було піздєц як сумно і морально важко, але був 1 нюанс - ПОЗА НЕ ПРОПАДАЛА, хоча прайс був на графіку 0.14. А в такий момент я не викупав, що справедлива була 0.11 і я рілі вже думав хеджа на гейті закривати (треба було закрити)😄Але та поза висіла і дала мені маленьку надію, що можливо все буде добре і дякую Богові, що спреведлива була максимум 0.116 і мене не ліквідувало нідеОт так мені декілька днів тому повезло я вважаю, що прям дуже повезло! Такі емоції які я вчора пережив, я не бажаю нікому🫂