Source
Легіон Крінжі / 3 шизоадміна | Більше сталі в очах більше вогню в серцях. Розправте плечі і ходять та...
389 Views/Reach
2023-12-10 19:59
Message №798
Більше сталі в очах більше вогню в серцях. Розправте плечі і ходять так, щоб зі спини було видно, що їде князь, а не менеджер. Це Все, що потрібно для успіху,особистого і національного. Всі виборчі програми лайно, вони не допоможуть людям зі згаслими очима .Ми нащадки повстанців, наші діти будуть бійцями, князями і вождями, а не брокерами. Те, що чверть нації готова голосувати за бухгалтера з повадками офіціанта, свідчить про глибину морального падіння.Наприклад, євреї обирають собі прем'єрами колишніх терористів або колишніх спецназівців. Американці голосують за президентів, які обіцяють зберігати світове домінування Америки, будь якими засобами. А ми хочемо собі плюшевого, нещасного президентика , щоб він нас не ображав.Ми християни, які забули, що християнство смертельне, для слабких нервів .Наша релігія народила безліч святих, вони були дуже різними людьми, але все це були люди з відчайдушністю камікадзе.Ви не знали, що причастя це ліки від страху? Апостоли були буйні хлопці, навіть ще краще. Практикували повну відмову, заперечення ,жодних компромісів із владою. Апостол Петро — розіп'ятий у Римі вниз головою.Апостол Андрій — розіп'ятий на косому хресті. Апостол Яків Старший — обезголовлений. Апостол Яків Молодший — скинутий з єрусалимського храму, розбився на смерть. Апостол Іуда— зварений у киплячої олії. Апостол Пилип — розіп'ятий вниз головою. Апостол Варфоломій з живого здерто шкіру. Апостол Матвій — здерли шкіру . Апостол Хома, убитий стрілою під час молитви, Апостол Симон-Зилот — розіп'ятий. Апостол Іоан єдиний, хто помер своєю смертю в ув'язненні, якщо смерть ув'язненні можна вважати своєю смертю.Це треба вивчити і повторювати, як молитву , щодня і заздрити такій смерті, а ви гадали, що християнство це про душевний спокій? Така наша традиція, яку ми зраджуємо щоразу, коли боїмося піднятися на страйк, коли дозволяємо повчати себе іноземним чиновникам.Коли голосуємо за блідих мямликів, коли кидаємо напризволяще придністровських українців, коли перестаємо плакати по втраченій ядерній зброї і сумувати за майбутньою величчю. Дітей, треба вчити не виживання, а перемогам. Україна стоїть на початку своєї історії, тоді як інші нації свою історію в цілому завершують. На нас дивиться Бог. Хіба цього недостатньо для подвигів?