Source
"Легіон Оболонь" | Поки енергетики та комунальні служби продовжують працювати над ліквіда...
706 Views/Reach
2026-01-10 22:42
Message №2152
Поки енергетики та комунальні служби продовжують працювати над ліквідацією наслідків ворожих атак, хочу розповісти про людей, які щодня роблять не менш важливу роботу для безпеки столиці.Сьогодні оборона Києва – це не лише військові підрозділи. Це також ті, хто щоденно і системно у складі Сил оборони України допомогає стримувати ворожі удари по нашому місту, забезпечуючи стабільність і життєзабезпечення столиці.Мова про наших друзів – ДФТГ 42 «Легіон Оболонь».Ми взаємодіємо з ними з першого дня створення формування. За цей час «Легіон Оболонь» об’єднав багато киян і давно вже став не лише оболонським – сьогодні це один із найбільших, найбільш організованих та боєздатних добровольчих підрозділів в Україні.Цього тижня Благодійний фонд «Dignitas» передав для екіпажів, які пройшли підготовку, важливу техніку та обладнання. Найближчим часом підрозділ отримає також підтримку і від міста Києва – додаткове оснащення для роботи по ворожим дронам.Окремо хочу наголосити: у складі ДФТГ 42 «Легіон Оболонь» багато добровольців мобільно-вогневих груп, які щоночі виходять на чергування та працюють під час обстрілів. Це надзвичайно важка і небезпечна робота, про яку не завжди говорять вголос, але саме вона щодня рятує життя.Щиро дякую всім добровольцям ДФТГ 42 «Легіон Оболонь» за службу та відданість.Окрема подяка Благодійному фонду «Dignitas», командиру ДФТГ Ярославу Дербуну, а також Андрію Плотніку і Валерію Плису — за те, що тримають на плечах складну організаційну структуру та забезпечують чітку роботу підрозділу.Ми й надалі будемо взаємодіяти та допомагати. Дякую всім за роботу.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook