Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Діана Макарова
Added 14 Jul 2024

Діана Макарова

@ledi_di_FOND
Number of subscribers: 957
Photos: 1,540
Videos: 280
Links: 374
Description:

👥 Number of subscribers

957
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -18

👁️ Average views per message

770
Average/Day:: 1,200
Average/Week:: 768
ERR: 80.46%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,200 24-10-16 14:54
Собачка, кажуть в пості.Гарненька, кажуть.Люди, поганці, викинули.Серце завжди розривається, коли я бачу такі оголошення. Але не дзвонимо, не забираємо. Бо ми самі живемо в селі, і наші ліміти іноді бувають вичерпаними. Кутова хата, розумієте. То те, то се прибивається. Самі іноді волаємо - собачку, кажемо, підібрали, люди добрі, всиновіть, бо нам якось забагато!... але я про інше. Собачка ось на мусорці, пишуть люди пост. Ми, кажуть, забрати не можемо, але дамо крапочку, де вона лежить біля мусорки. Приїздіть, люди добрі, заберіть. І, до речі, стерилізація обов'язкова!І це останнє добиває. Гей, людино добра, що написала пост. Ти, конєшно, молодець, що на собачку звернула увагу, фото зробила, пост написала, готова дати крапочку місцезнаходження.Але де в тебе вистачає совісті ще диктувати майбутнім добрим людям, що їм робити з собачкою?... ми, якщо що, за стерилізацію. Але, людино добра, можливо, ти сама підбереш ту собачку, стерилізуєш і почнеш прилаштовувати, коли вона не в мусорці, а вже в тебе в квартирі? Що, нікуди забрати? Розумію. А командуєш тоді чого?До речі, собачка дійсно класна. Дати крапочку?
👁 665 24-08-06 11:46
Чи є люди, які спокійно сприймають цю новину?Знаєте, такі люди є. Адже війна на сході. Ну, ще на півдні. Ну, ладно, ще на Харківщині. Карта бойових дій? Нуу, карта й карта, ніколи нам дивитись тую карту.... знаєте, я прочитала - в мене порізоне серце. Мирноград, він завжди був найтиловішим тилом. Ми швидко страчаємо нашу землю. Ми втрачаємо її злочинно швидко.====="З Мирнограда мають примусово евакуювати близько 2400 дітей – повідомив Суспільному в.о. начальника Мирноградської МВА Юрій Третяк «Зараз ми уточнюємо списки дітей, тому що є батьки, які надали некоректну інформацію. Обдзвонюємо всіх батьків, у кого є діти, також будемо робити подомовий обхід. Є категорії батьків, які готові виїхати, але їм потрібна допомога, є батьки, які готові виїжджати своїм транспортом, є ті, які ще не вирішили, але вони не проти, і ті, які не хочуть виїжджати – з ними треба окремо працювати, щоб прийняли таке рішення. Насильно ми не можемо забрати й вивезти. Тільки умовляти», – зазначив Юрій Третяк."=====