Source
lawyer for NGOs | Щодо цін на курси. Ось мені кинули курс по бух обліку наших конкуренті...
519 Views/Reach
2024-10-21 08:25
Message №2129
Щодо цін на курси. Ось мені кинули курс по бух обліку наших конкурентів - відомої фірми бухгалтерів. У них 3 дні по 2 - десь 1500 грн (у нас 20 днів по 2/3 години = 2500 грн). Той, хто кинув мені посилання, питає, що я думаю. Я оцінюю конкурентів по тексту - проходити немає часу. Що я бачу у їх тексті: "Нецільові надходження (курсові різниці, проценти банку, оренда).". Це значить вони пояснюють визначення доходів по методу 2 - відокремлюють цільові та нецільові надходження. Чому так роблять бухгалтери? Відповідь поки отримала одну "так зручно". А що каже податкова на таке відокремлення? Що кажуть суди? - Якщо у вас є нецільові надходження, значить вони йдуть НЕ на вашу мету/ціль статуту, значить ви втрачаєте статус неприбутковості. Що я можу тут сказати. Дуже я люблю бухгалтерів, але після методу 2 - доведеться таки йди до нас у гості, щоб ми захищали вас у судовому порядку. Ну, хай конкуренти вчать такому методу - нам більше клієнтів буде. Я тікі за. Ще півроку тому я нервувала, коли конкуренти вчили помилкам НГОшек, а тепер зрозуміла - треба радіти. РАДІТИ!!! Особливо, коли законам вчать бухгалтери без участі юристів - десь щось таки буде неправильно ("нам так зручно") - потім прибігуть до юристів... А хто кращі юристи по неприбутковим - значить клієнти у нас будуть..