Source
lawyer for NGOs | Загальна інформація по Правовому інкубаторі 2024 року для тих, хто пер...
523 Views/Reach
2024-08-15 09:13
Message №2033
Загальна інформація по Правовому інкубаторі 2024 року для тих, хто переживав, бачивши сварки з ботами. Що маємо на сьогодні: оплатили 57 осіб (все таки 1 не оплатила, платіж не пройшов, вже з'ясували з банком, ). Вже 29 учасників із 57 підписали акти, що складає 50,8 % (інші у процесі підписання). Супер. Із 57, які оплатили курс, точно є у чаті, і це вже перевірені люди - 52 особи (+ наші 4 особи). Залишилось знайти ще 5 осіб.Тобто десь загубили 8,77%. Це складно, бо у нас анкет 134, але часто їх заповняли просто Люда - Маша. Тому ще окремо зробимо оголошення, кого шукаємо. Вказуємо ЛИШЕ прізвище - якщо це ви, то ви маєте знати та надати нам 1) коли був платіж, 2) повне ваше ПІБ, 3) ваш ідентифікаційний номер, 4) інформацію, чи взагалі заповняли анкету - як ви там себе називали, якщо не заповняли, то чому. Прізвища тих, хто оплатив, але кого ми не знайшли: ‼️👉Мокряк, ‼️👉Дойонко ‼️👉Праділя ‼️👉Петрук ‼️👉Василега ...Милі платники, якщо ви по будь яким причинам НЕ МОЖЕТЕ взяти участь у Правовому інкубаторі 2024 року до кінця року, то можете ввідати свою участь будь якій людині (у нас учасник та платник може бути різними особами), але надайте тоді людині повну інформацію про ваш платіж, і платника. У нас у чаті Правовий інкубатор вже були боти, які випадково потрапили у чат, і видавали себе за цих людей, але вони не змогли надати ЖОДНОЇ інформації про ці платіжі/платників, тому їх видалили. Один бот видав фразу, що за цього "платив військовий", тому вже полегшу завдання - усі ці прізвище ЖІНОЧІ, нема "вільних" платників чоловіків. По усім іншим платникам є чітка інформація, дехто навіть паспорти показував, тому для ботів/хитрожопіків - ДУЖЕ ПРОШУ - не мучайте нас, мені вже так втомлює. Так, ваша наполеглеве бажання та хитрість доказало, що НАШІ КУРСИ ЦІКАВІ, а ще і те, що ви круті шахраї, що і юриста можете обхитрити, ото сльозки ці, але ми вже провели повну перевірку всіх платежів-учасників, тому соррян, нема тут можливості знову по хитрому залізти. Хочеться, щоб справжні платники змогли повчитись (чи їх члени команди). У наступний раз будемо підписувати індивідуальні договори - шляхом оферти більше не підемо (тяжжжко)