Source
lawyer for NGOs | Я дивився вашу консультацію офлайн, ви не дивитесь людині в очі" - кол...
503 Views/Reach
2024-08-11 08:45
Message №2031
"Я дивився вашу консультацію офлайн, ви не дивитесь людині в очі" - колись почула зауваженняВелика порада - менше слухай гуру, які в ютубі пояснюють, що це значить, що людина каже неправду чи невпевнена у своїх словахОсобисто я не оцінюю експертів по таким критеріям, як зоровий контакт, правильні пози та іншеТому милі експерти, можете йти до нас працювати з поганою осанкою, бо я розумію, що скоріш за книжками та ноутом ви втратили хорошу осанку. Це ціна часто вищої якісної освіти та досвіду. У мене теж спита постійно болитьЩодо зорового контакту - теж бред сивої кобили.Якщо не будете дивитись мені у очі, чи клієнту, я не буду вас штрафоватиБо я знаю, що коли ви все життя вчитесь, то очі часто болятьУ мене зараз десь -4,25 І є деяка особливість - якщо точка далеко, то я фокусуюсь легко, вона у мене одна. Якщо точка близько, то вона стає подвійною, і починає плити. Це ще не косоокість, але особливістьТому з окулярами чи без, мені складно тримати точку на короткій відстані. Чи то ваші очі чи ваш ніс - картинка пливе. Тому я все це розуміюВимоги до зовнішності нащого експерта - чистота, відсутність різкого запаху, аккуратність, зуби без карієсу, чисті нігтіНема вимог носити костюми, туфлі та доказувати значимось аксесуарамиТак, у офіс можна прийти у майці, і шлепках, коли спека. І я допушу в такому вигляді до клієнта. Можна і у платячці. Я доволі ліберальна до цього, бо все життя мене змушували саму ходити у чорних костюмах на роботу. І фраза минулої керівниці "либо ти девочка либо юрист" і досі у голові. Коли хотілось яскравих платтячек, не давали. Тому зараз ненавиджу чорні костюми.Також ми ліберальні до графіку. У нас робочий день з 10.00. Щоб можна спокійно встати та попити вранці каву.А ще можна поєднювати роботу з дому та в офісі. При чому я сама більше працюю з дому, то в офісі не достаю колектив.Єдине у чому я тиран, як керівник, і що є категоричною вимогою:1.якість2.терміни3.субординація4. постійний розвиток та робота над собоюТому хай вас не лякає, що про нас пишутьХочете подаватись на вакансію- подавайтесьМало знань та досвіду - довчимо"А ви жорстка та піздюлей даєте!" КанеШа - я хочу піти у декрет у 2025 році, передати часткове чи взагалі повністю керівництво Дмитру, тому нема часу вам дати 5 років на розкачку.У мене і до цього були такі терміни: за півроки я 100% випускаю фахівця до усних консультацій. За рік я роблю максимум - випускаю експерта до проведення тренінгів. Значить, я маю вам передати ті знання та досвід, що маю, у максимально короткий термінТому піздюлені будуть - 100%Але і зайвих заморочек з вимогами костюми носити та "зоровий контакт" встановлювати - ні, в це ми не граємось😂 Ах, при співбесіді я можу не дивитись вам у очі, не лякайтесь😂