Source
lawyer for NGOs | Спробую пояснити свій вчорашній гнів більш доступною мовоюКоли ми готу...
486 Views/Reach
2024-08-07 07:20
Message №2024
Спробую пояснити свій вчорашній гнів більш доступною мовоюКоли ми готуємо статут + пакет реєстраційніх документів, ми гарантуємо якійсь рівень якостіЗвісно, ми люди, може бути помилкиА ще може бути "оціночне судження" реєстратораЯкщо неприбуткова організація взяла те, що ми підготували, підписала та подала у такому виглядіТо молодця, жму лапуЯкщо після того приходить відмова, ми її вивчаємоЯкщо це наші помилки - виправляємо безоплатноЯкщо то були "хочушки" замовника, які не пропустив реєстратор, то платноЯкщо при цьому у відмові "оціночні судження" реєстратора - тут треба буде попотеть, щоб доказати йому, що він чуток не в темі неприбуткових, а проще сказати, болван, і має провести реєстраційні дії. Інколи такі діалоги з реєстратором займають до 80% місце у протоколі. Так, у протоколі, який ми подаємо повторно після відмови, разом із іншими реєстраційними документамиМи не скаржимось, не судимось, ми доказуємо через протоколиДоволі хороші результати, до речі, бо на відміну від скарги, реєстратор не стає у позу, і нк має узгоджуватм рішення з керівництвомДо чого я каже? Повторні протоколи після відмови у нас завжди складніше І одна справа, коли ми пишемо такі документи, коли ми чітко знаємо, що подав клієнт реєстраторуІнша - коли клієнт "сам все знає" і замість підготовленого нами пакету документів подав інший Це видно по описуІ ось коли клієнт, чето подав зайві документи чи підготовлений нами протокол сам змінював, то питання, чому ми маємо вести діалог з реєстратором безоплатно?У останньому кейсі, клієнт чомусь подав структуру власності, яку ми не готувалиХоча у його кейсі це взагалі не потрібно Реєстратор наголосив на структурі власностіЦе проблема, яку сам створив собі клієнтА ще на тому, що нема завіренної нотаріально заяви про вихід з членства Друге питання можна було "відбити", бо це нестандартна вимога до НГОЯ беру у таких випадках 100%, бо проблеми створив сам клієнт, тобто 3500Але юрист наш молодий сказав, що спробує за меншу ціну (звісно, з моєю допомогою) 1500 грнНагадую, щоб відбитись від вимоги, треба буде шукати докази, включно, у судовій практиці, наводити у протоколіІ тут клієнт почав "хочу /не хочу платити"Ми відмовились від клієнта. Наш юрист у протоколі написав, що з усіма вимогами клієнт погодився. Вказав нові дати, посилання на відмову.Цей рівень документа ми подарували клієнту безоплатно.Чи зможе клієнт дати реєстратору нотаріальну завірену заяву про вихід з членства? Не знаю. Я б легше могла це вирішити, але клієнт знає краще. Можна було поборотись проти таких вимог реєстратора.Хай і робить.Зрозуміли? Тому чур з нашою командою не гратись! Знаєте краще? Робіть самі! 💋