Source
lawyer for NGOs | Щодо зайнятості - це про те, чому ми шукаємо у команду ще фахівців. Дм...
383 Views/Reach
2024-07-24 11:32
Message №1991
Щодо зайнятості - це про те, чому ми шукаємо у команду ще фахівців. Дмитро - запис завдань на кожен день до 06.09 включно (все у притик). Влад - 15.08.24 включно. У мене взагалі так на пару місяців вперед. Роботи дійсно багато, і можна заробляти нормально, бо експерти отримують % від кожного завдання, залежно від рівня самостійності. Збільшується рівень самостійності - збільшується оплата. Інші % йдуть на адмін.витрати. Звісно, якщо експерт зайнятий/хворіє/відпочиває, то на нього завдання не розписується (наприклад, по Тані експерту, бухгалтеру, що пішла, завдання не розписувались десь 2-3 місяці, бо вона була у незрозумілому моральному стані, я не хотіла ризикувати, тому по її напрямку скопились купа клієнтів/завдань). Оплата у нас - без затримок. Якщо я довіряю експерту, то допускається і авансові платежі (але цим не можна зловживати). І так - ми вчимо. Звісно, треба бути готовим до пізд*лей. Якщо ви не вивчили потрібні знання у вузі, не отримали самостійно, то ніхто не зобов'язаний витрачати на вас свій час. Це треба вам - і це треба зрозуміти. Головне приходити з мотивацією працювати - отримувати кошти, жити нормально, а не гратись у психологію/дитячий сад. Нема у нашої команди часу на таке. Нема часу на пізд*ш та плітки, образи, пасивну агресію та якусь подібну єресь. Терпіти не можу оце "я хочу піти - о поц*луйте мене у поп*ку, щоб я залишилась" (ніхто нікого не тримає). З хорошого: точно після роботи у нашій команді - рівень ваш значно збільшиться. Тут гарантія 100%+. Тому є бажання [email protected]