Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - lawyer for NGOs
Added 14 Jul 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Number of subscribers: 1 455
Photos: 53
Links: 151
Description:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Source

lawyer for NGOs | До речіДля тих, хто здивований попереднім постомУ нас для кандидатів б...

Telegram community logo - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
184 Views/Reach 2025-02-18 11:23 Message №2366
До речіДля тих, хто здивований попереднім постомУ нас для кандидатів бухів та юристів є питання у анкеті1. Чи можете ви вибачитись публічно перед клієнтом/керівником та визнати помилку2. Чи можете зупинитись у дискусії, коли кажуть вам стоп - це може бути аргументами з нпа тощо??3. Що б ви у своїй поведінці змінили на попередній роботі?4. Що було тригером на попередній роботі?Багато хто пише - не буду вибачатись, не буду визнавати помилки, буду доказувати,бо інакше це вплине на іміджЯ таких не беру у команду. Дуже втомлюють такіЖодним чином це не впливає погано на імідж вибачення та визнання помилкиЛише економить часІ нервиЩодо питання - щоб змінив, то теж 90% пише, що вони ідеальні, винні лише їх керівникиЧому я маю їх брати у команду?Чим я краще їх попередніх керівників?Це схоже на відношення при знайомстві з чоловікомЯкщо чоловік каже, усі баби погані,ображали бубочку, то краще бігти від тогоБо ти за місяць будеш така сама, як і інші у його очахМене лякають люди, які не бачать у собі проблемЧи бачу я? Так - взагалі не ідеальнаДо речі, усім хто подається до нас, я зразу кажу ці мінусиБорюсь з нимиДо речі мої маленькі перемогм1 перемога:Перестала мучати роботою колектив у вихідніЗнаю, усім терміново, але вже термінові замовлення ьеремо лише за подвійною ціною та передоплатою 100%І вже не ведусь на сльози волонтерівВчусь відпочивати сама, і не мучати колективТяжко дається, бо план забитий - роботи багато2 перемога:Пробую простіше відносити до помилок помічниківНе штрафую вже😂Навіть з деякими помилками черкз неуважність, все одно вони круче, ніж деякі адвокати/юристи з 20 річним стажемМою помилкою було, що давила сильно на деяких помічників, максимума хотіла -то вони убігали😭Шкодую. От сильно.Звісно, я не можу перекласти свій досвід, знання, здобути за 20 років стажу за пару місяців в іншу головуПробую це робити повільніше та мякіше.Тому не бійтесь відповідати чесно у анкеті Навпаки ваше принципове невизнання помилок/невміння вибачатись - стане перепоноюІ так, доводиться вибачатись і мені. Чи це впливає на професійний імідж? Питання риторичне.Дивлячись який імідж ви будуєте?Якщо Бога- ідола, то звісно впливає негативноЯкщо просто експерта, то навпаки позитивно