👁 223
26-05-09 16:51
⚡️НБА планує інвестувати понад 3 мільярди доларів💵 у свій європейський проєкт📣НБА та ФІБА внесли «виважені коригування» у свій бізнес-план, оптимізувавши запропоновану модель нової ліги:За даними джерела, ці оновлення були представлені претендентам на 12 постійних франшиз минулого тижня, коли розпочалася друга фаза процесу. Ідея цих змін полягає не лише в забезпеченні довгострокового успіху, а й у зниженні фінансових ризиків для франшиз. Саме тому НБА має намір інвестувати понад 3 мільярди доларів на підтримку ліги та її команд, створюючи міцний фундамент для запуску.Виплати починатимуться від 8 млн доларів на клуб щорічно та зростатимуть залежно від участі та результативності. Фонд за результативність дозволяє заробляти додатково за перемоги в сезоні та плей-оф. Фактичні суми можуть бути значно вищими залежно від виступів команд.Спочатку НБА та ФІБА володітимуть 52% структури, у майбутньому мажоритарний пакет акцій перейде до клубів. На етапі становлення проєкту власники НБА не отримуватимуть дивідендів, спрямовуючи всі доходи на забезпечення гарантованого прибутку команд-учасниць. Такий підхід вже отримав схвалення з боку потенційних інвесторів.
🏀 LATERAL | Слідкуй за баскетболом