👁 168
24-09-13 16:21
Гуляючи Фонтейном малий наткнувся на групу підлітків на екскурсії та приєднався до них. Трохи розпитав у екскурсовода про Фонтейн, трохи розповів про Сумеру і там же познайомився з хлопцем, який звісно теж не має імені, але є сином Невілета. Про появу дракончика я вже розповідала вище, то все один великий хед та цілісна історія. Отже діти дізналися один про одного більше, погуляли разом і лисеня зрозуміло, що йому хочеться залишитись у Фонтейні не тільки через бажання розвиватись у новій галузі, а ще через малого гідро дракончика, який був весь такий тихий і милий, що аж лапи чухались то змінити. Інтерес лише наростав з кожним днем, і малий почав навідуватись до дракончика ще й вночі через вікно. Таких приколів не зрозумів Невілет і спробував поговорити спочатку з лисеням, а потім і зі своїм сином. Розмова принесла свої плоди і тепер Невілет міг тільки здогадуватись, кудою цього разу проскочить лис у кімнату сина, щоб не потрапити нікому на очі. Тоді Неві пішов до каветамів, але ті були раді, що малий знайшов когось свого віку і розуму, тому переконавшись, що всі сумерці якісь дивні, суддя вирішив розбиратись з проблемами локально. Прокачаним красномовством вдалось відкласти у часі всі плани хлопців і відрефлексувати власні почуття та передивитись очікування від життя драконів у цьому світі.Відносини з дракончиком змусили малого трохи заспокоїтись і зайнятись саморозвитком, що не могло не радувати батьків. Після того як каветами впевнились, що дитина прилаштована в хорошу майстерню для отримання бажаних знань, сім'я повернулась до Сумеру в надії, що наступного разу вони не приїдуть до сина у в'язницю (приїжджати не довелось, бо поки ці листи довезуть до скриньки, вже можна своїх лисенят завести). Малому подобалось все: і місто, і новий хлопець, і підколювати Невілета, і навіть одяг фонтейнців. Подобалось дивитись, як дракончик вчиться управлятись з водою, плавати поруч з ним (хоча нелюбов до води передавалась від лисиці до лисиці, проте відпочинки з сім'єю сайнонарі не пройшли намарно). Іноді вдавалось виводити його на емоції, але закінчувались ці інциденти образами і ойвсеканням до ранку.Хлопці були разом кілька років, за які обоє встигли наробити купу помилок, але розбіглись скоріше через характер лисеняти і його жагу до пригод, аніж через спокійний (чи навіть пасивний) дракона. Через кілька років вони повторили досвід романтичних відносин, але то вже трохи інша історія.А потім каветами вирішили по-пріколу завести ще дітей 😁😂 але про це вже зовсім не сьогодні