Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пасажири Києва
Added 28 Feb 2024

Пасажири Києва

@kyivpassengers
Number of subscribers: 6 475
Photos: 3,440
Videos: 286
Links: 1,920
Description:
ГО "Пасажири Києва" - адвокати громадського транспорту столиці. Просуваємо ідеї якісного розвитку транспортної інфраструктури - за європейськими практиками сталої мобільності. donatello.to/kyivpassengers Зв'язок @Oleksandr_energy
Source

Пасажири Києва | Яким має бути тариф на транспорт у Києві? Пропозиція ГО «Пасажири Києв...

Telegram community logo - Пасажири Києва Пасажири Києва @kyivpassengers
2 440 Views/Reach 2026-04-20 06:21 Message №5121
💸🚌 Яким має бути тариф на транспорт у Києві? Пропозиція ГО «Пасажири Києва»Київ досі живе за застарілою моделлю оплати проїзду, де постійні пасажири та туристи або ті, хто їздить раз на місяць, платять майже однаково. Ми пропонуємо перейти на європейську модель, де пріоритет надається тим, хто користується громадським транспортом регулярно.Що ми пропонуємо?Замість оплати за кожен вхід, ми пропонуємо запровадити квитки за часом, які дозволяють робити пересадки без додаткової оплати: 20 грн — квиток на 45 хвилин (базовий тариф). 30 грн — квиток на 90 хвилин. 80 грн — квиток на 1 добу. 1000 грн проїзний на місяць (на 300 грн дешевше, ніж зараз)і з активацією проїзного у будь-який день місяцяЧому це важливо?1. Вигода для постійних пасажирів: У Празі чи Варшаві проїзними користуються 75-80% людей, а в Києві зараз — лише близько 1%. Наша мета — зробити місячний абонемент доступним і зручним.2. Гнучкість: Квиток на 45 хвилин дозволить вам змінити автобус на трамвай чи метро, не платячи двічі.3. Економія для міста: Реалізація цієї пропозиції дозволить збільшити дохід транспортних підприємств удвічі та зекономити міському бюджету близько 2,5 млрд грн на рік. Ці кошти можна спрямувати на оновлення рухомого складу та ремонт інфраструктури.Важливі деталі:• Для оплати банківською картою пропонується базовий тариф 20 грн, але без можливості безкоштовної пересадки.• Для студентів мають діяти знижки 50% на добові та місячні проїзні.Транспорт має бути не просто засобом пересування, а зручним інструментом мобільності для кожного киянина. Час змінювати підходи! 🚉🏙️