Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пасажири Києва
Added 28 Feb 2024

Пасажири Києва

@kyivpassengers
Number of subscribers: 6 478
Photos: 3,440
Videos: 286
Links: 1,920
Description:
ГО "Пасажири Києва" - адвокати громадського транспорту столиці. Просуваємо ідеї якісного розвитку транспортної інфраструктури - за європейськими практиками сталої мобільності. donatello.to/kyivpassengers Зв'язок @Oleksandr_energy
Source

Пасажири Києва | Базовий мінімум за 20 грн: КМДА має зобовʼязати перевізників відобража...

Telegram community logo - Пасажири Києва Пасажири Києва @kyivpassengers
1 910 Views/Reach 2026-03-14 07:02 Message №5030
Базовий мінімум за 20 грн: КМДА має зобовʼязати перевізників відображати рух маршруток на мапі Сьогодні проїзд у більшості маршрутках Києва подорожчав до 20 гривень, але ніяких покращень для пасажирів це не несе.Банально немає найпростішого, що є звичним для більшості українських міст річ - трекінг приватних перевізників у EasyWay.Міста заходу і сходу країни, півдня і півночі, міста-мільйонники і невеликі містечка - у більшості з них відстеження руху маршруток давно стало нормою. Але не в столиці.Хоча проблем у київських маршруток вистачає: непрозорі конкурси, відсутність безготівкової оплати і необлікований кеш, старі 20-річні «Богдани» без інклюзивності, відсутність графіків руху тощо.Війна лише поглибила ці проблеми. Через мобілізацію водіїв і загальну деградацію транспортної системи з року в рік зменшується кількість маршрутів і випусків на них. Запускається замкнуте коло: маршрут починає ходити рідше, люди перестають на нього розраховувати, пасажирів стає менше, він ходить ще рідше, аж поки не зникає.Тому маємо просту, але важливу за впливом пропозицію до Департаменту транспорту: врешті-решт, зобов’язати приватних перевізників публікувати дані GPS.Це недороге win-win рішення для усіх. Пасажири будуть бачити де їде маршрутка і зможуть зручно користуватися транспортом. А перевізники отримають видимість своїх маршрутів - як тих, що ходять часто, так і рідкоходів, які без GPS або розкладу приречені на деградацію та зникнення. Пора зробити цей крок, який давно назрів!