Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пасажири Києва
Added 28 Feb 2024

Пасажири Києва

@kyivpassengers
Number of subscribers: 6 478
Photos: 3,440
Videos: 286
Links: 1,920
Description:
ГО "Пасажири Києва" - адвокати громадського транспорту столиці. Просуваємо ідеї якісного розвитку транспортної інфраструктури - за європейськими практиками сталої мобільності. donatello.to/kyivpassengers Зв'язок @Oleksandr_energy
Source

Пасажири Києва | Стеля на станції «Іподром» теж втомлюється 💧На світлинах зображено сте...

Telegram community logo - Пасажири Києва Пасажири Києва @kyivpassengers
2 160 Views/Reach 2026-03-04 11:23 Message №5007
Стеля на станції «Іподром» теж втомлюється 💧На світлинах зображено стелю станції «Іподром» Київсього метрополітену. Подекуди відсутні елементи підвісної стелі, а також спостерігається набухання цих елементів від вологи, що може свідчити про проблеми з гідроізоляцією. Нагадаю, що не так давно в північному вестибюлі станції «Теремки» Київського метрополітену обвалились елементи стелі. На щастя, обійшлось без постраждалих. КМДА цей інцидент пояснила наслідком обстрілів. Парадоксально, але це сьогодні це найновіші, станції метро в столиці, які побудовані в 2012-2013 роках. Проте незважаючи на молодий вік станцій, багато елементів оздоблення вже пошкоджені внаслідок порушення гідроізоляції. Черги Оболонсько-Теремківської лінії від Либідської до Теремків - це тодішня поспішність і дешевизна, яка поєднана із сьогоднішньою недбалістю. Це проблема, але треба ж її вирішувати. Чи комунікує про цю проблему місто з громадою? Ні. Чи робить щось метрополітен та місто щоб не допустити того, що сталось на «Теремках»? Невідомо і не спостерігається кроків про це. А це лише ті проблеми, які видно пасажирам. Київський метрополітен продовжує тактику ігнорування та замовчування проблем допоки вони не стануть незворотніми. #Київ #метрополітен #Іподром #безпека