Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пасажири Києва
Added 28 Feb 2024

Пасажири Києва

@kyivpassengers
Number of subscribers: 6 480
Photos: 3,440
Videos: 286
Links: 1,920
Description:
ГО "Пасажири Києва" - адвокати громадського транспорту столиці. Просуваємо ідеї якісного розвитку транспортної інфраструктури - за європейськими практиками сталої мобільності. donatello.to/kyivpassengers Зв'язок @Oleksandr_energy
Source

Пасажири Києва | В КМДА знову хочуть ліквідувати пішохідну зону на Бесарабці і відкрити...

Telegram community logo - Пасажири Києва Пасажири Києва @kyivpassengers
3 700 Views/Reach 2026-02-18 13:09 Message №4973
🚷🚗 В КМДА знову хочуть ліквідувати пішохідну зону на Бесарабці і відкрити проїзд для авто17 лютого на комісії Київради з підприємництва заступник голови КМДА Олег Куявський озвучив про можливий вплив існуючої схеми ОДР біля Бесарабського ринку на збитковість підприємців і потребу їх «підтримати».«Підприємці, які там працюють, не мають доходу, вони по суті працюють в «мінус» вже другий місяць. Хотілося б, щоб ми разом придумали форму, як їх підтримати. Там змінена організація дорожнього руху, можливо вона впливає», - сказав Куявський. 💵 Цікаво, що це суперечить загальносвітовому досвіду, який показує, що поява пішохідних зон навпаки стимулює розвиток комерції.До закриття у 2021 році проїзд фактично використовувався для паркування та посадки і висадки пасажирів, чим блокував завантажене перехрестя бульвару Шевченка і Хрещатика. Власне тому виникла ідея його ліквідувати в рамках реорганізації руху, що покращило транспортну ситуацію як за результами моделювання, так і на практиці.Нагадаємо, що востаннє питання зміни організації дорожнього руху біля ринку піднімалося у 2023 році колишнім директором Дептрансу Русланом Кандибором. Він хотів відкрити проїзд, який раніше закрили і зробили там пішохідну зону. Згодом виявилось, що ліквідувати пішохідну зону та відновити хаотичне паркування і проїзд авто в КМДА у 2023 році хотіли в інтересах девелопера і друга мера Кличка - Вагіфа Алієва.Попри обережні формулювання Куявського, за нашою інформацією, щонайменше вже другий місяць дирекція ринку, інвестори і Вагіф Алієв намагаються переконати мера Кличка дати доручення на відкриття проїзду.❗️ Ми вважаємо відкриття проїзду недоцільним і закликаємо КМДА не робити цього з огляду на озвучені вище аргументи!До речі, з 33 хвилини дуже цікаво послухати висновки робочої групи при Комісії з питань підприємництва щодо великої кількості проблем та можливих корупційних схем в роботі керівництва та орендарів КП «Бессарабський ринок», в т.ч. під час та після реконструкції.