Source
Київ | Привид Києва🌌 | Тривога, Ракета, Шахеди | Друзі, ворог може бути підступним, але більшість його дій цілком реаль...
538 Views/Reach
2026-01-23 12:18
Message №14211
Друзі, ворог може бути підступним, але більшість його дій цілком реально прорахувати навіть цивільній людині, якщо холодно аналізувати ситуацію.Чому ж не відбувся той самий обстріл, про який гудів увесь моніторинговий і новинний простір? І чому історія з ТУшками 50/50 - це, по суті, повна нісенітниця.По-перше, в інформаційному полі з’являються сотні попереджень без реального підґрунтя.По-друге, вся стратегічна авіація перебувала на Далекому Сході. Щоб дістатися до пускових рубежів, їм потрібно щонайменше 5–6 годин. Жодних вильотів не було - ви це самі бачили.Третій момент - одночасна поява бойових і тренувальних частот, що теж одразу викликало серйозні сумніви.Четвертий момент, почали б виводити ракетоносії - але цього не сталось.І ще одне: після гучних заяв про масовані пуски БпЛА по факту підтвердилися одиниці - до 5–6 штук. Це також не тягне на підготовку до масованого ракетного удару.Так, теоретично вони могли дотягнути до глибокої ночі й спробувати вийти під ранок. Але вже були б якійсь ознаки і зрозуміли що треба як мінімум готуватись, але, Слава Богу - цього не сталося.Було попередження вже після початку активності ТУшок з імовірним переліком засобів ураження за їхнім планом. Але якщо б готували справді масштабний удар, БпЛА мали б почати залітати ще з 22–23 години мінімум.Тому, друзі, попередження - це добре. Але дивитися завжди потрібно на факти. Я вже не раз писав: у ворога плани змінюються постійно - іноді щогодини, а іноді й щохвилини.Бережіть себе. Ми на зв’язку.