Source
Київська міська прокуратура | У Києві затримали двох наркоділків, які зберігали у гаражі майже 32 кг...
1 500 Views/Reach
2024-07-12 13:16
Message №4192
У Києві затримали двох наркоділків, які зберігали у гаражі майже 32 кг канабісу та збували його через месенджер Телеграм Згідно з даними слідства, підозрювані незаконно придбали з метою подальшого збуту майже 32 кг канабісу, який зберігали у власному гаражному боксі на території гаражного кооперативу у Подільському районі м. Києва. Слідчі встановили, що до злочинної діяльності причетна ще одна особа, яка фактично перебуває поза межами України. Вказана особа вела спілкування та приймала замовлення на канабіс у покупців в месенджерах, після чого керувала діями двох підозрюваних, які вже безпосередньо привозили та передавали канабіс клієнтам з рук в руки. В ході розслідування правоохоронці задокументували три факти незаконного продажу канабісу. Під час обшуку гаражного боксу підозрюваного вилучили 33 поліетиленові пакунки з канабісом у висушеному стані, загальною масою понад 31 кг, що становить особливо великі розміри. За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру 47-річному мешканцю Дніпра та його 48-річному спільнику у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та незаконному збуті наркотичного засобу, за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах (ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України). Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури