Source
Київська міська прокуратура | У Києві перед судом постане лікар-отоларинголог, пацієнт якого після о...
1 090 Views/Reach
2026-04-15 09:52
Message №9303
У Києві перед судом постане лікар-отоларинголог, пацієнт якого після операції втратив зір на одне окоПрокурорами Дніпровської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт щодо 65-річного лікаря столичного приватного медичного центру за фактом неналежного виконання професійних обов’язків, що призвело до тяжких наслідків для хворого.Встановлено, що 50-річний чоловік звернувся до медзакладу задля проведення планового оперативного втручання - пластики носової перетинки та видалення кісти правої гайморової пазухи. Після операції пацієнт, перебуваючи на стаціонарі, пожалівся на втрату зору на одне око.Проведеною судово-медичною експертизою встановлено, що до втрати зору призвели ушкодження, завдані чоловіку під час операції.Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано за ч. 1 ст. 140 КК України, а саме як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури