Source
Київська міська прокуратура | Прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із забудовника ...
1 010 Views/Reach
2026-02-20 09:15
Message №8902
Прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із забудовника понад 8 млн грн пайового внеску до бюджету КиєваПрокурорами Київської міської прокуратури встановлено факт несплати забудовником коштів пайової участі до бюджету столиці у зв’язку із будівництвом індивідуальних малоповерхових житлових будинків на вул. Миколи Юнкерова в Оболонському районі м. Києва. Йдеться про несплату понад 8 млн грн. Побудувавши у Пущі-Водиці житловий комплекс загальною площею понад 16 тис. кв. м, забудовник не сплатив визначений законодавством платіж до місцевого бюджету.Зазначимо, що сплачувати пайову участь на розвиток інфраструктури міста мають замовники будівництва, у яких виник такий обов’язок до скасування цього платежу. Скасували його з 01.01.2021 року.❗Відтак Київська міська прокуратура звернулась до Господарського суду міста Києва з позовом в інтересах держави про стягнення з забудовника коштів пайової участі.Наразі судом відкрито провадження у справі.Пресслужба Київської міської прокуратури