Source
Київська міська прокуратура | Раніше засуджений киянин у Дарницькому районі облив двері колишньої ді...
1 800 Views/Reach
2025-11-06 15:34
Message №8044
Раніше засуджений киянин у Дарницькому районі облив двері колишньої дівчини кров’ю — тепер за сукупністю злочинів він проведе у в’язниці 8 років та один місяцьЗа підтримання публічного обвинувачення прокурорами Дарницької окружної прокуратури міста Києва районним судом 35-річного чоловіка визнано винним у вчиненні хуліганських дій щодо колишньої дівчини.Чоловік після вживання алкоголю придбав два балончики арби, а також набір для кров’янки — кров та кишки. На стінах загального коридору будинку, де живе його колишня дівчина, фарбою він зробив нецензурні написи. Після цього облив двері й стіни кров’ю та розкидав біля її дверей кишки, придбані на ринку.Зазначимо, що чоловік у 2022 році був засуджений одним із судів Чернігівської області за вимагання, позбавлення волі людини та грабіж, однак, навіть після набуття вироком законної сили, суд його під варту не взяв. ❗Наразі за сукупністю вироків йому призначено покарання у вигляді 8 років 1 місяця позбавлення волі. Чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 296 КК України, а саме у хуліганстві.Пресслужба Київської міської прокуратури