Source
Київська міська прокуратура | Киянина, який бив по голові, а потім задушив собаку колишньої дівчини,...
1 390 Views/Reach
2025-10-18 08:41
Message №7895
Киянина, який бив по голові, а потім задушив собаку колишньої дівчини, примусово лікуватимуть у медзакладі з посиленим наглядомЗа підтримання публічного обвинувачення прокурорами Шевченківської окружної прокуратури судом ухвалено рішення про застосування примусових заходів медичного характеру, госпіталізувавши обвинуваченого у вбивстві собаки до психіатричного закладу із посиленим наглядом. Встановлено, що у квітні 2024 року 28-річний чоловік після сварки зі своєю колишньою дівчиною бив її собаку, а потім задушив тварину. Власниця знайшла мертвого пса у пакеті біля смітника. Обвинувальний акт щодо чоловіка скерували за ч. 3 ст. 299 КК України. Проведеними експертизами встановлено, що обвинувачений в момент скоєння злочину не усвідомлював свої дії, мав поведінкові порушення та потребує лікування у психіатричному закладі суворого режиму. Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводили слідчі Шевченківського УП поліції ГУ Нацполіціі у м.Києві. Пресслужба Київської міської прокуратури