Source
Київська міська прокуратура | Приватизували приміщення в центрі столиці за заниженою вартістю – пові...
1 200 Views/Reach
2025-07-11 12:30
Message №7011
Приватизували приміщення в центрі столиці за заниженою вартістю – повідомлено про підозру посадовцю Департаменту комунальної власності КМДАПрокурорами Солом’янської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру заступнику начальника управління моніторингу Департаменту комунальної власності КМДА за фактом вчинення службової недбалості під час приватизації комунальної нерухомості у м. Києві.Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України. Київською міською радою було ухвалено рішення про приватизацію нежитлового приміщення по вул. Тарасівській у м. Києві. Ця нерухомість площею 327,2 м². перебувала в оренді, відтак орендар вирішив її приватизувати. Посадовець мав проконтролювати проведення оцінки приміщення належним чином. Натомість він підготував та підписав рецензію на звіт, де ринкова вартість приміщення була занижена. Сам звіт не відповідав вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна.При цьому, посадовець має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача, видане Фондом державного майна України та посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювача.❗️Відтак приміщення приватизували за заниженою вартістю. Внаслідок цього столичний бюджет недоотримав 2,7 млн грн.Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури