Source
Київська міська прокуратура | У справі про «відкати» від підрядників керівникам КО «Київзеленбуд» по...
1 300 Views/Reach
2025-06-03 06:30
Message №6676
У справі про «відкати» від підрядників керівникам КО «Київзеленбуд» повідомлено про підозру ще двом особамЗа процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру керівнику одного із районних комунальних підприємств міста Києва в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).За версією сторони обвинувачення, керівник комунального підприємства виступав представником одного з підрядників у відносинах із керівництвом КО «Київзеленбуд» та забезпечував перемогу саме цього підприємця у низці закупівель. Також він мав бути посередником у передачі понад 1 млн гривень керівництву КО «Київзеленбуд».Крім того, встановлено ще одного підрядника, який погодився платити гроші комунальникам за успішну участь у тендерах. Йому повідомлено про підозру у наданні службовій особі неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 369 КК України).❗️Нагадаємо, раніше у кримінальному провадженні за фактом створення керівниками комунального об’єднання злочинної організації з метою систематичного отримання 15% «відкатів» від підрядників про підозру було повідомлено 7 особам. Серед підозрюваних керівник КО «Київзеленбуд» та його перший заступник, які налагодили схему отримання грошей від підприємців. Також підозри отримали заступник начальника одного з управлінь КО «Київзеленбуд» та керівники чотирьох підприємств-підрядників, які погодилися платити «відкати», уклавши договори на проведення робіт.ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури