Source
Київська міська прокуратура | У Києві викрили організовану групу, члени якої незаконно заволоділи 4-...
54 400 Views/Reach
2025-02-05 14:00
Message №5795
У Києві викрили організовану групу, члени якої незаконно заволоділи 4-ма квартирами самотніх киянВстановлено, що 47-річний чоловік організував схему заволодіння столичною нерухомістю, залучивши 51-річну жінку та 36-річного чоловіка. Спільники шукали самотніх людей чи тих, хто зловживає алкоголем та обіцяли допомогу. Комусь приносили харчі, комусь – алкоголь, а згодом пропонували продати їхнє житло та купити щось дешевше. Отримавши документи на квартиру, власників тимчасово переселяли у інше житло, а продавши їх квартиру, залишали людей на вулиці.❗Таким чином учасники групи продали 4 квартири у Дарницькому та Дніпровському районах Києва.Під час обшуків за адресою проживання фігурантів правоохоронці знайшли 59-річного мешканця Львова, який з жовтня 2024 року вважається безвісти зниклим. Усі документи на квартиру чоловіка, який зловживає алкоголем, також були у зловмисників.За процесуального керівництва Київської міської прокуратури трьом учасникам організованої групи, які шахрайським шляхом продавали квартирами киян, повідомлено про підозру (ч.ч. 4, 5 ст. 190 КК України).Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури