Source
Київська міська прокуратура | Завдяки прокуратурі приміщення на Подолі має бути повернуте з незаконн...
1 100 Views/Reach
2025-01-30 13:00
Message №5735
Завдяки прокуратурі приміщення на Подолі має бути повернуте з незаконної власності столичній громадіЗа позовом Подільської окружної прокуратури міста Києва суд витребував приміщення в історичному центрі столиці вартістю понад 2 млн грн у незаконного власника.Установлено, що рішенням Київської міської ради затверджено перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, серед яких був і будинок на вул. Воздвиженській. Однак, рішенням Брянківського міського суду Луганської області у 2010 році на одне з приміщень у цьому будинку визнано право власності за місцевою мешканкою. Надалі це рішення скасували. Однак, не зважаючи на це, у січні 2014 року державним реєстратором Головного територіального управління юстиції у м. Києві зареєстровано право власності на ці нежитлові приміщення за зазначеною особою. Зауважимо, що у нежитлових приміщеннях по вул. Воздвиженській, які належать різним власникам, розміщено готель, хоча розпорядженням КМДА цей будинок визнаний непридатним для проживання.Прокуратурою подано позови про витребування з незаконної власності інших приміщень у цій будівлі.Пресслужба Київської міської прокуратури