Source
Київська міська прокуратура | Засуджено власника середньоазійської вівчарки, який залишив собаку без...
1 000 Views/Reach
2024-12-25 12:01
Message №5371
Засуджено власника середньоазійської вівчарки, який залишив собаку без повідця та намордника, внаслідок чого пес покусав 25-річну дівчину За підтримання публічного обвинувачення прокурором Деснянської окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок 50-річному чоловіку, середньоазійська вівчарка якого напала на дівчину. Його визнано винним у необережному спричиненні потерпілій середньої тяжкості тілесного ушкодження (ст. 128 КК України). Вироком Деснянського районного суду Києва чоловіка засуджено до 2 років позбавлення волі та призначено 1 рік іспитового строку. Прокурор у суді довів, що чоловік, вигулюючи у дворі багатоповерхівки собаку породи середньоазійська вівчарка, яка віднесена до небезпечних порід собак, зобов`язаний був одягти на неї намордник та тримати на повідці. Натомість власник залишив вівчарку без нагляду, а сам пішов у супермаркет. Оскільки обвинувачений залишив собаку саму, вона, побачивши іншого пса, кинулась на нього. Потерпіла, захищаючи свою тварину, прикрила її собою. В цей час вівчарка вчепилась зубами в обличчя дівчини, спричинивши їй травми середньої тяжкості. Перехожі побачили це та кинулись відтягувати пса від дівчини. Обвинувачений власник вівчарки визнав свою вину в повному обсязі, добровільно відшкодовує моральну та матеріальну шкоду потерпілій. Досудове розслідування здійснювали слідчі Деснянського управління поліції м. Києва. Пресслужба Київської міської прокуратури