Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Київське небо 🌌
Added 06 Jan 2025

Київське небо 🌌

@kyiv_nebo
Number of subscribers: 293 029
Photos: 49
Videos: 32
Links: 49
Description:
Канал створено для інформування киян про загрози під час війни. Вся інформація на каналі з відкритих джерел та не є офіційною.
Source

Київське небо 🌌 | Хотів підняти ще одну тему. Любі, не запитуйте мене, чи когось іншого ...

Telegram community logo - Київське небо 🌌 Київське небо 🌌 @kyiv_nebo
62 400 Views/Reach 2025-06-17 12:55 Message №13154
Хотів підняти ще одну тему. Любі, не запитуйте мене, чи когось іншого в коментарях "чи йти зараз в укриття чи ні?". А якщо я вам скажу "ось зараз чисто, можете іти" і тут полетить балістика і влучить біля вас? Хто тоді буде відповідальний за ваше життя чи здоров'я? Не перекладайте відповідальність на когось іншого, будь ласка. Я даю вам дуже багато попереджень, завжди намагаюсь сповіщати, коли чисто над Києвом і біля нього. А ви самі вирішуйте, як вам краще, йти кудись чи залишитися вдома. Так, ідеально, якби ви ще з вечора йшли до надійних укриттів. Часу на це в більшості випадків вдосталь, попередження зазвичай надходять за кілька годин до атаки. А мінімум, що ви можете зробити, це заховатися хоча б за дві стіни - це врятувало дуже багато життів, але не виключає, що ракета може влучити прямо в будинок, як це сталося сьогодні... Ще уночі побачив коментар "ми не встигли в укриття, бо ви написали балістика на Київ, а її не було". Була ціль, яка зникла на підльоті до Києва, але за нею одразу ж були і крилаті ракети. Куди ви намагалися встигнути за цей час? Я розумію, що бувають різні ситуації і ви могли не встигнути в укриття раніше, але не звинувачуйте в цьому когось іншого.Важка ніч. Вічна пам'ять загиблим 🕯