Source
Київське небо 🌌 | Хотів підняти ще одну тему. Любі, не запитуйте мене, чи когось іншого ...
62 400 Views/Reach
2025-06-17 12:55
Message №13154
Хотів підняти ще одну тему. Любі, не запитуйте мене, чи когось іншого в коментарях "чи йти зараз в укриття чи ні?". А якщо я вам скажу "ось зараз чисто, можете іти" і тут полетить балістика і влучить біля вас? Хто тоді буде відповідальний за ваше життя чи здоров'я? Не перекладайте відповідальність на когось іншого, будь ласка. Я даю вам дуже багато попереджень, завжди намагаюсь сповіщати, коли чисто над Києвом і біля нього. А ви самі вирішуйте, як вам краще, йти кудись чи залишитися вдома. Так, ідеально, якби ви ще з вечора йшли до надійних укриттів. Часу на це в більшості випадків вдосталь, попередження зазвичай надходять за кілька годин до атаки. А мінімум, що ви можете зробити, це заховатися хоча б за дві стіни - це врятувало дуже багато життів, але не виключає, що ракета може влучити прямо в будинок, як це сталося сьогодні... Ще уночі побачив коментар "ми не встигли в укриття, бо ви написали балістика на Київ, а її не було". Була ціль, яка зникла на підльоті до Києва, але за нею одразу ж були і крилаті ракети. Куди ви намагалися встигнути за цей час? Я розумію, що бувають різні ситуації і ви могли не встигнути в укриття раніше, але не звинувачуйте в цьому когось іншого.Важка ніч. Вічна пам'ять загиблим 🕯