Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Киянин
Added 14 Jul 2024

Киянин

@kyianyn204
Number of subscribers: 23 658
Photos: 813
Videos: 1,810
Links: 1,420
Description:
Військові новини
Source

Киянин | ​Зеленський втрачає відчуття реальності, знаходячись в оточенні своїх ...

Telegram community logo - Киянин Киянин @kyianyn204
11 300 Views/Reach 2025-06-23 08:44 Message №2966
​Зеленський втрачає відчуття реальності, знаходячись в оточенні своїх 5-6 менеджерів, які блазнюють перед блазнем, створюючи враження його геніальності і всемогутності.✍🏻 Тарас ЧорновілЦей неадекват навіть у публічних заявах визнає, що він узурпатор і організатор антиконституційного заколоту в Україні.Просто нагадаю, бо більшість уже й забули, що в нас парламентсько-президентська республіка. І уряд та прем'єр підзвітні лише парламенту. У президента є тільки ритуальні функції щодо внесення до Ради кандидатури прем'єра, яку йому надали загальні збори коаліції. Він зобов'язапний просто виконати волю коаліції й подати запропоновану нею кандидатуру не тпізніше 15 днів від отримання. Самостійно внести до Ради президент може тільки кандидатури міністрів оборони й закордонних справ.І президент , як і третина депутатів має лише право на ініціювання недовіри уряду (не прем'єру, неграмотний недоучко!) Недовіра уряду все одно голосується й ухвалюється виключно Верховною Радою. І повинна містити прямі й конкретні звинувачення, чим же цей уряд порушив закони, програму дій (її взагалі не було всі роки правління), завдав значної шкоди державі. А оте, що пробубнів цей мікро-сталінчик: "Я дуже задоволений прем'єром, але можу подумати про його заміну, просто не дійшли ще руки до цього", — це ознака закінченого тоталітаризму й остаточної відмови жити за Конституцією й вести країну до ЄС.Бо це вже расєя чи лукашенківська Білорусь. А воно про це собі так тупо й примітивно заявляє і всі оті і пазітівнєнькі, й ніби ще вчора апазіційненькі з мудрим видом обговорюють заяву, після якої єдиною темою мало б бути питання: чому досі не розпочато імпічмент?