Source
Куди піти Павлоград? | Відгуки про заклади | Добрий вечір! Напишу свій відгук шаурма Laziz на СШБ! Я постійний кліє...
843 Views/Reach
2025-12-30 08:47
Message №4703
Добрий вечір! Напишу свій відгук шаурма Laziz на СШБ! Я постійний клієнт,купую завжди шаурму та бургери,вони самі смачні в цьому закладі,завжди супер! Дівчата завжди приємні, обслуговування,атмосфера,чистота на висоті! Але останні три рази натрапляю на молоду дівчину,ну просто на питання скільки часу чекати дві шаурми,готова мене була розідрати! Сьогодні знову зранку прийшла,запитала: маю 10 хвилин до роботи,зможу замовити шаурму? Кричить НІ,не зможемо зробити,і іскри з очей!! Добре що була ще молода дівчина,завжди привітлива,часто в неї купуємо, ім'я Євгенія! Та одразу сказала: немає проблем,зараз зроблю! Та бешенна я думала що вона її очима з'їсть! При замовленні озвучила : гроші без здачі,або карта,або без шаурми! Розплатилася картою,але такий осадок на душі,вже скільки разів на неї попадаю! Дуже подобається заклад,гарна якість страв, чистота,але ця дівчина не для обслуги людей в закладі харчування,вона просто бешенна! Евгенії великий респект,подяка за обслуговування! Господарю закладу подяка за гарні,смачні страви!Відгук правдивий маю чек! Всім МИРУ І ДОБРА!---------------Надіслати відгук: @reportpvl_bot ✅ Наш чат:@kydu_pitu_chatКуди піти Павлоград? | Відгуки про заклади