Source
ГРЕЧКА КИЯНАМ | Сьогодні контролери відновили свою роботу на маршрутах наземного грома...
63 Views/Reach
2022-08-01 05:42
Message №258
Сьогодні контролери відновили свою роботу на маршрутах наземного громадського транспорту Києва. Працює по 10 осіб від кожного ДЕПО. Це суттєво менше, ніж до лютого, але треба ж з чогось починати. До речі, контролери не працювали на маршрутах з лютого, майже півроку.Зрозуміло, що контроль оплати проїзду це важлива умова для зменшення збитковості наземного транспорту та підвищення платіжної культури серед пасажирів.Проста новина про відновлення роботи контролерів та періодична їх поява в транспорті стимулює пасажирів купити квиток за 8 гривень, щоб не потрапити на штраф у розмірі 160 гривень.Системний контроль, як і періодичні штрафи для зайців мають бути звичним явищем за будь яких умов. Поки у квітні-травні у Києві під приводом війни проїзд зробили «безкоштовним», у Львові транспорт весь час їздив за гроші і робота контролерів там не припинялася. Очевидно, де транспорт намагаються забезпечити грошима.Купувати квиток треба. Бо від цього залежить чи приїде завтра ваш тролейбус, автобус чи трамвай.