Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - kvitneva☃️the sims 4
Added 14 Jul 2024

kvitneva☃️the sims 4

@kvitnevasims
Number of subscribers: 938
Photos: 5,730
Videos: 140
Links: 2,730
Source

kvitneva☃️the sims 4 | Всим привіт. Якщо в когось ще окрім мене також застрягло завдання "пос...

Telegram community logo - kvitneva | the sims 4 kvitneva☃️the sims 4 @kvitnevasims
293 Views/Reach 2024-10-04 12:40 Message №8163
Всим привіт. Якщо в когось ще окрім мене також застрягло завдання "посадити Левиний зів" та "посадити Лілію", то єдине нині відоме "лікування" цього багу - це:0. Зберегти десь собі всю діючу папку Sims 4, що лежить у папці Документи.1. видалити Сімс 4 та встановити його заново2. видалити папку Electronic Arts з папки Документи (якщо граєте в ще щось від ЕА, то видалити тільки папку Sims 4 всередині)3. НЕ ТЯГНУТИ заготовлені завчасно збереження в нововстановлену гру, а створити НОВЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ для проходження івенту.4. Після проходження івенту обережно "підкласти" в нову папку Sims 4 всі свої старі папки з модами та конфігами/налаштуваннями до них, щоб можна було спокійно повернутися до "нормального життя"...=====Контекст=====Тиждень тому писала в коментарях до іншого посту на цьому каналі про баги підчас проходження івенту Reaper's Rewards. З того часу перебрала всі можливі та неможливі комбінації/моди/збереження/папки та ін і все не допомогло - проблема із завданням "посадити Левиний зів" та "посадити Лілію" так і не могло завершитися що б я не робила... і далі, звісно ж, прогрес виконання івенту не просувався....Після того як перебрала всі стандартні варіанти з прибиранням модів/папок/збережень та ін пішла читати що пишуть на американських інтернетах… В результаті залишаю що нарила:1. гілка на Реддіті, де було описане рішення - https://www.reddit.com/r/LowSodiumSimmers/comments/1ftvpey/week_2_of_reaper_rewards_not_working/2. також, додатково посилання на оф.сайті ЕА з вариінтом "лікування", де видаляють файл, що відповідає за запис інфи про пропрогрес саме по івентам. На майбутні баги може знадобитися - https://answers.ea.com/t5/Game-Questions/Can-we-delete-the-accountDataDB-package-file/m-p/14060505====P.S. хто дуже дбає про свої збереження або знімає ютуби про сімів, то я не радила проходити ці грьобані чудові івенти від розробників на тому ж ПК, де лежить ваш "ігровий капітал".