Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Квадратний
Added 14 Jul 2024

Квадратний

@kvadratnyk
Number of subscribers: 3 272
Photos: 8,280
Videos: 1,950
Links: 1,590
Description:
В головних ролях Дартарьян і гандони. Алкаш. Русофоб. Зігоман. 🤝Правила ЧАТу: https://telegra.ph/Pravila-chatu-Kvadratnogo-09-15 Зв‘язок/пропозиції/реклама https://t.me/Kontakt_Kvadratnyy_Bot

👥 Number of subscribers

3 272
Average/Day:: -1
Average/Week:: -9
Average/Month:: -44

👁️ Average views per message

863
Average/Day:: 1,230
Average/Week:: 761
ERR: 26.38%

📊 Messages per Day

3.2
Last day: 1
Week average: 1.6
Average per day: 3.2

Name change history

Квадратний 2025-01-03
△ Квадратний △ 2024-08-09
✙ Квадратний ✙ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 625 26-01-07 09:34
Українська блогерка Стася Макєєва запустила для своєї дитини ютуб-канал. Опис та обкладинка - українською, а весь контент - повністю російською.І тут ключове - аудиторія.Це не дорослі, які свідомо обирають мову споживання контенту - це діти!Найбільш вразлива категорія, яка миттєво переймає мовні моделі, інтонації, культурні коди, звички, розуміння «добре - погано», «модно - не модно». Саме так формується звичка і саме так у 2026 році дітям в Україні знову нормалізують російську.YouTube - це публічний простір і трансляція на необмежене коло осіб, а не домашнє відео для дідусів та бабусь.В Україні діє Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Він прямо визначає, що є публічним контентом, медіа та аудіовізуальними сервісами, а також контентом, орієнтованим на дітей.Відповідно до вимог цього Закону, виробники та розповсюджувачі публічного аудіовізуального контенту, зокрема такого, що поширюється через цифрові платформи та адресований невизначеному колу осіб, зобов’язані забезпечувати використання державної мови.Використання іншої мови у такому контенті не може призводити до витіснення української мови, а тим більше - до її заміни мовою держави-агресора, особливо коли йдеться про контент, орієнтований на дітей як окрему, вразливу категорію споживачів. У мене запитання не юридичне, а моральне.Коли ти - українська блогерка.Коли твоя дитина росте в країні, що воює з росією. Коли навколо гинуть діти - українські діти. Ти свідомо запускаєш російськомовний дитячий контент, прикриваючись українським описом і обкладинкою та аргументом «ми вчимо українську, а потім, колись, дитина перейде»?Це відповідальне рішення з дуже конкретними наслідками. Ці десятки тисяч переглядів у перший же день - це десятки тисяч дітей, які вбирають інформацію, як губка.Бо діти, які сьогодні просто дивляться мультики російською, завтра думають російською, говорять російською, споживають російський контент, втрачають мовну ідентичність або не набувають її взагалі й значно легше піддаються пропаганді.Ми, дорослі, це вже проходили.Наслідки бачимо всі.
👁 745 25-12-31 13:47
Любі друзі, шановні співвітчизники, минає 2025 рік.Рік був не простий, але ми змо...Міша все хуйня, давай по новій.БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я ШАНОВНЕ ПАНСТВО.В цьому році ми канешна ахуєлі знатно, в позаминулому здавалось що гірше не буде, а виявилось що буде.Тим не менш ми з вами їбашили.Їбашили в школах, відділках, окопах, трансформаторах, курортах, на заводах та по хатах (сподіваюсь не через квартирки) Ми стогнали, вили, волали, бились, кричали, але все одно пройшли випробування які приніс нам той злоєбучий рік.Тепер нам страшно від того що може принести 2026.Але ми не розстраюємся, бо зможемо знайти в собі сили подолати всі випробовування від яких пахне пісюнами.Це максимально вульгарне привітання я вважаю, але хочаб не душне.Зараз, в цю хвилину, ми хочемо вас попросити згадати всіх хто зараз їбашить за нашу безпеку, за тепло та світло, всіх хто наразі зімість того щоб перебувати з сім'єю, сидить в мерзлій землі, та дивитися в поле.В цей день, коли на психологічному рівні у всіх свято, країна святкує, а наші воїни боряться в окопах, відчуття непотрібності, самотності та несправедливості, особливо загострене.Ми хочемо вас попросити привітати з новим роком всіх ваших знайомих бійців, нагадати що вони роблять важливу роботу, що вони потрібні, що їх чекають.У вас святковий настрій з олів'є на столі, саме завдяки дядькам які далеко від своєї сім'ї, їдять мерзлу колбасу десь в посадках.Пам'ятайте про це, Хочемо привітати всіх з новим роком, побажати сил та наснаги, здолати всі незгоди які чекають нас на нашому важкому шляху.Нам не повезло, ми пройобане на війну покоління, але ми зробимо все що ґб наші нащадки не знали що таке війна.Дякуємо за те що боритесь.Дякуємо за те що підтримуєте.Пам'ятаємо тих кого вже немає з нами.З новими роком молодьож.Хай бог помагає, бог та характер.Саппорт | Мерч | Донат
👁 458 25-12-27 08:22
Сьогодні під час масованої атаки на столицю ворог неодноразово умисно атакував саме житлові будинки. Це не помилка, росіяни саме туди і цілили заради терору.При цьому в Україні досі діє заборона працювати перехоплювачами у межах великих міст та біля них.Пояснюють це тим, що нібито небезпеечно літати перехоплювачу над містом, бо там 0.5 кг вибухівки.При цьому в межах міста можуть працювати кулемети, зенітні установки та навіть ЗРК. І це, на думку командування Повітряних Сил, безпечніше, аніж перехоплювач.І, певно, безпечніше ніж коли ворожий БПЛА летить прямо в будинок, бо це його ціль.При цьому у більшості випадків при перехопленні Шахеда дроном, його бойова частина детонує ще в повітрі, що значно безпечніше для людей, аніж коли Шахед підбивають із кулемета.У наших містах можна значно зменшити загрозу з повітря, знявши ідіотську заборону.А поки закиньте на Шахедоріз!Бо все одно перехоплювати більшу частину Шахедів будуть далеко від міст. Так і треба. Але коли вони прориваються далі – не слід самим собі звʼязувати руки.
👁 582 25-12-15 21:13
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
👁 1,770 25-12-12 16:56
Ми починаємо БлокБатл 3! Цього разу він буде чимось більшим, ніж просто зайти на сервер і почати будувати арт. Метою його проведення є збір на 3D принтери для 46 бригади. Буде багато мілітарі призів, але про них в кінці повідомлення🥰То ж, де можна пограти? На сервері MineClub, з котрими в нас колаборація. Дуже вдячний за допомогу та можливість провести івент❤️Пограти можна і з ДЖАВА і з БЕДРОКА.java: 1.21.8 ВерсіяIP: atmo.mineclub.com.uabedrock:IP: atm.mineclub.com.uaОНЛАЙН МАПА - https://blockbattle.dynmap.me🤝• Долучись до збору на 3D принтери та отримай круті мілітарі призи! 1 квиток - 10 гривень. БАНКА ЗБОРУ - https://send.monobank.ua/jar/5wtaDQsmSaПо місцям та призам:1. Гранатометний постріл в ідеальному стані.2. Великий металевий короб від боєприпасів.3. Малий металевий короб від боєприпасів.4. Кастомний титул в нікнейм на MineClub.5. Крило від ФАГОТа6. Кастомний титул в нікнейм на MineClub.7. Лючок від шахеда.8. Кастомний титул в нікнейм на MineClub.9. Чотири двигуни до FPV.10. Тубус від 60 міни.ЕКСКЛЮЗИВИ2 гравці, що побудують найкращі роботи отримають по 1 унікальній медалі на сервері MineClub1 людина, що придбає самостійно 2 3D принтери, або ж задонатить за час проведення івенту 30 тисяч гривень - отримає справжню деактивовану (без вибухівки) міну 60mmБажаю всім приємно провести час, кличте друзів, заводьте нові знайомства, творіть, та допомогайте СОУ! Обійняв 🫂
👁 803 25-12-09 14:38
Ніколи такого не було і от знову. Кацапи шукають йобіків в давінчику, для проплачених мітингів. В даній ситуації "Проти корупції". Їбать, мабуть, мітинг в Польщі проти корупції в Україні, це саме те, що треба для її подолання?) Аж ніяк. Класична, одна з безлічі подібних мереж для вербовки та створення видимості та донесення саме того бачення та уявлення, що потрібне саме кацапу.росіяни, на жаль, дуже добре вміють в маніпуляцію та дестабілізацію. І це лише один з безлічі способів. Робимо ланцюжок:1. Через подібну мережу кацп організовує мітинг під приводом "В Україні корупція піздєц".2. Рядовий європейський мешканець, що і так не сильно то їбе шо в нас відбувається, але типу підтримує, бо кацапи розв'язали війну, а війна - це хуйово. Бачить цю шляпу і такий, бля, та ну нахуй.3. Мінус лояльний громадянин ЄС, який проголосує за того, хто пообіцяє менше підтримки хохлам, а вище згаданому громадянину дасть якийсь мінімум зі своїх обіцянок. Бо ж тепер туди грошей не дамо, бо сенс.4. За потреби, кацап, що вдало оперує дестабілізаційними заходами - з радістю витягне пиздатий туз. Який туз? Правду) Кацап скаже, типу, от бачте, всі мітинги проплачені. А пєндоси проплатили майдан і вопше адін нарот, але там зігомани і вопше це все непорозуміння.5. В такій ситуації рядовий громадянин випадкової держави, імовірно, перейде на сторону кацапа. Або ж "правда па сєрєдінє". Насправді дуже зручно використовувати вищезгадану хуйню з підмішуванням реальних фактів. Чи є в нас корупція? Так, вона є. Чи є в нас проблеми на фронті? Так, є.Чи є в нас криза керівництва\командування? Так, вона є.Створи проблему, знайди наслідки - перекрути та примнож.Закриті кордони, мова, обстріли, енергетика, ТЦК - на будь який смак під будь яку авдиторію.То чому б не намішати з цих складових хаос, та не примножити його через лоялістів, дурачків, та тих, хто готовий за 200 злотих продати совість? В епоху соцмереж та інтернету і не таке можливо) То ж, ми маємо: Проплачені мітинги, боти в соц мережах, лоялісти при владі в інших країнах та серед населення, "друзі" в керівництві та серед працівників тих самих соц мереж, що й алгоритм підкрутять, і забанять кого треба, і сліди його існування підчистять. Туди ж кадрову агентуру, що завербує зйобіка Миколу, який залізницю в Польщі підірве. От тобі і ніхуя собі інфопривід та додаткові сумніви, інтриги, розслідування. Так і живемо. Зате в нас вершина пропаганди - телемарафон. Пропаганда - важлива складова будь якої держави чи організації. В нас вона практично відсутня.Через що кожен шукає свою правду, вигадує хуйню та не бачить істину. Бо простіше не вмикати критичне мислення та й мозок, загалом
👁 1,020 25-11-10 20:37
Все ж, блекаути зараз, хоч і дахуя годин без світла - терпиміші ніж в 2022/2023Раніше була пізда. Тотальна, страшна і безпросвітна. Хоч і вайб був особливийГрали в настолки ПРИ СВІЧКАХ НАХУЙ, той, в кого павер і набір шнурків - герой вечора. Звʼязок тух нахуй в ту ж секунду як вимикали світло. В кращому випадку від 20 до 120 хвилин був. Щас мобільний інтернет/звонілка працюють по 6-8 годин точно. На довше в ряд, на щастя, не вимикали. Провайдери втулили на термінали генератори, тепер оптика працює завжди. Якщо є в що тикнуть роутер + персональний терміналПоназавозили шнурків до павербанків з аліекспреса, вкурили за генератори, зарядні станції, інвертори, панельки та іншу шнягу. Ну і + всякі акумуляторні лаппочки, лед ленти, ліхтарики, які ахуєнно світять, коштують копійки і хавають хуйню електроенергіїОсобисто в мене зараз павербанків на, сумарно, 150-200 тисяч махів. Типу взагалі пахую. Вони досить дешеві, за життя назбирав. Є зарядна станція на кіловат (мій комп в робочому режимі вивозить 2-2.5 години, при тому що світла хаває яїбу. Комп квіточки тягне всі 3-4. Якщо втулить на котла, холодос + зарядить айпад = можна дивитись кінчик і похуй на те, що немає світла. На крайній піздєц - є генератор. Але в квартирі не супер зручна штука для користування. Хоча він досить економний, вистачає на всі робочі потреби та не сильно кусається ціна на бенз до нього, бо хаває хуйню. Єдине що, зайобує виносити навулицю і кидати кабель. Ну і шоби якийсь підор по пріколу його не заглушив.Щас замовив самопальну зарядку на 5 кіловат, в оплату частинами нахуй, ну а шо, чому б ні. Без роботи сидіть - очко. В подальшому ціни будуть піздєц як щас, але помножено на два. Підсумовуючи = 2022/2023 роки були в цьому плані дуже приємними в плані проведення часу. Багато людей завжди збиралось, бо всім було як мінімум нудно і нєхуй чим зайнятись. Маючи кілька паверів і найменшу зарядну станцію + якийсь планшет - можна весело вбити часЄдині нюанси по роботі. Монтажка, на жаль, хоч і дає опцію працювати з дому і займатись цікавою справою - нещадно нищить твій бюджет, оскільки змушує думати про дахуя великі акуми. А без роботи хуйово. Та й такеА як ви виживаєте без світла?
👁 934 25-08-11 19:28
Як же мене зайобує ця партнерська риторика «вони перемогли Гітлера та Наполеона»Це такий пройоб що ми на рівні Держави,МЗС ітд віддали ворогу цілі пласти історії своєї воєнної традиції та звитягиСкажіть хтось їм що ми у вигляді національних формувань, підкреслюю національних із розумінням власної ідентичності, воювали за всі сторони конфліктів будучи розділені двома імперіямиТак було і в Першу і в Другу Світові, так було і у війні з НаполеономКозацькі ескадрони Котляревського та Скаржинського , три Бузькі Козацькі полки, чотири Українські козацькі полки, два полки Чорномоського козацтва, 9 Полтавських козацьких полків, 6 Чернігівських козацьких полків, Глухівський,Конотопський, Новгород-Сіверський ітдЦе все я перерахував виключно козацькі військові формування з тих -хто етнічно себе такими ідентифікував і на почуттях кого під час війни грало російське командування для залучення ресурсу. Саме ці полки входили в Париж, перемагали при Битві народів під Лейпцигом і багато-багато де!І це одна війна, одна сторона «медалі» і знаючи ці фактори світ би краще розумів яку загрозу несемо ми в ворожих для нього руках і чого їм точно не варто допускати це втрати нас.
👁 940 25-08-09 11:47
Іловайський котел: хроніка подій📍Серпень 2014 рокуЦей місяць став одним із найчорніших у новітній історії України. Події, які мали стати перемогою, обернулись кривавою пасткою.📆 6–18 серпняУкраїнські військові та добровольчі батальйони штурмують Іловайськ — стратегічне місто на Донбасі. Тривають запеклі бої, ЗСУ частково входять у місто.📆 23–24 серпняРосія вводить на територію України регулярні війська без розпізнавальних знаків. Українські сили — оточені. Починається формування Іловайського котла».📆 25–28 серпняСпроби деблокади провалюються. Обстріли посилюються.Ведуться переговори про вихід через «зелений коридор».📆 29 серпняКолони українських військових виходять із оточення. Проте замість безпечного коридору — засідка. Колони розстрілюють із засобів ураження. Загиблі, поранені, полонені…📆 30 серпня – 1 вересняПоранені на полі бою, багато зниклих безвісти. Частину захисників беруть у полон. Україна шокована масштабом трагедії.📉 Наслідки:▪️ Понад 360 загиблих▪️ 400+ поранених▪️ 300+ полонених▪️ Десятки досі вважаються зниклими🕯 Іловайськ — це біль, урок і символ.Ми пам’ятаємо кожного. І не пробачимо зради, яка все це дозволила.Джерело
👁 1,230 25-07-07 09:43
Останнім часом підори почали бити по ТЦК. Зручно влаштувались. Їбашить трешак про мобку, форсити реальний треш, який мав місце бути. (Вони це добре вміють. Якщо десь відбулась сутичка, то форсити її будуть мінімум тиждень). Загалом, за останні роки проводилась методична робота по маргіналізації ТЦК. Фан база цієї двіжухи - досить велика. Ну бо хулі, права є, а обов‘язки які нахуй обов‘язки? Самі ж підори визнають, що таким чином:1. Зривають мобку (яка і так хуйово йде) 2. Вибудовують «вертикаль спілкування». Бо ухилес буде зливати місце розташування, буде зливати переміщення, аби тіки його не мобнули. (Навіть безкоштовно). Згодом замість ТЦК буде русский военкомат)) Доухилявся. Як на окупованих. Де в перші дні великої війни в перших хвилях стерли половину населення дельфінарія і лунапарка. Згодом, почали примусово мобати на війну мешканців окупованих. Профіт. Руками 🇺🇦 вбивати 🇺🇦А ухилес радіє. І до пізди, що поруч з його особовою справою стоїть особова справа зниклого безвісти. Хай горить, хулі нам.