Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Наталія Кузьмінова для рієлторів
Added 14 Jul 2024

Наталія Кузьмінова для рієлторів

@kuzminova_rieltoram
Number of subscribers: 927
Photos: 207
Videos: 86
Links: 137
Description:
Канал для рієлторів. Ділюся фішками і досвідом. Обговорення вітається.
Source

Наталія Кузьмінова для рієлторів | Влітку була тренером в 2 компаніях.Задача навчити агентвв підписувати ...

Влітку була тренером в 2 компаніях.Задача навчити агентвв підписувати екси з власникомВони нерухомість продають, а договори не вміють підписувати.Це робить їх керівник. Приносить готові проекти кладе в дзьобик. В обох компаніях агенти дико саботували навчання.В одній навіть достроково навчання припинили, бо я бачила, що замовник викине гроші, а толку не буде.В чому проблема на мій погляд?Керівник робить частину роботи за агента (напрацювання договорів - це агентська робота).Робить цю роботу безкоштовно. У разі угоди агент повністю отримає свої 50%. Я дуже давно так робила .Це помилка. Робота має оплачуватися. Якщо агент сам всю роботу зробив, то відсоток 50%. Якщо керівник виконав частину агентської роботи, то має отримати відповідну частину з агенської комісії.Яку частину? По різному. В залежності від моделі. .Я оцінюю в 15%. Відповідно, агент, якому в дзьобик поклали готовий екс отримає не 50%, а 35%. Багато агентів вважають, що обов'язок керівника: приносити договори.Що скажете? Підтримуєте думку, що за продаж послуги має отримувати з агентської частки комісії той, хто це зробив? В якому розмірі?Чи це таки обов'язок керівника?