Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 KUPYANSK ➔ НОВИНИ 🇺🇦
Added 06 Dec 2025

🇺🇦 KUPYANSK ➔ НОВИНИ 🇺🇦

@kupyansknews
Number of subscribers: 1 661
Photos: 5,000
Videos: 1,430
Links: 1,730
Description:
Новини Куп'янська, Куп'янського району, Харківської області, України та Світу. Русский военный корабль - иди на хуй! #Купянск #Купянськ #Україна #Новини #СмертьКацапам

👥 Number of subscribers

1 661
Average/Day:: -3
Average/Week:: -7
Average/Month:: -37

👁️ Average views per message

607
Average/Day:: 891
Average/Week:: 567
ERR: 36.54%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

🇺🇦🇩🇪 Україна та Німеччина запускають новий етап розвитку антибалістичних спроможностейНа виконання домовленостей Президента Володимира Зеленського робимо ще один крок у розвитку антибалістичної програми.На «Рамштайні» разом із Борисом Пісторіусом підписали домовленість про розвиток антибалістичної програми. Вона передбачає спільну роботу українських і німецьких компаній над розробкою та виробництвом сучасних ракет-перехоплювачів.Балістичні ракети залишаються однією з найбільших загроз для України. Саме тому розвиток сучасних антибалістичних рішень є одним із наших пріоритетів для захисту міст, критичної інфраструктури та цивільних людей.Також підписали домовленість про спільне виробництво українських наземних роботизованих комплексів Терміт у Німеччині.У межах проєкту для Сил оборони буде вироблено декілька тисяч НРК за кошти німецької сторони. Це ще один крок до масштабування українських оборонних технологій разом із партнерами.Вдячний Німеччині та Борису Пісторіусу за новий пакет військової допомоги, підтримку антибалістичної програми й рішень, які посилюють українську оборону та безпеку всієї Європи. Окремо вдячний Президенту Володимиру Зеленському за лідерство в розвитку цього напряму.
Миколайович, сьогодні ми всі вітаємо тебе з Днем Народження!Навіть якщо ти не можеш прочитати ці слова прямо зараз, а ми не можемо обійняти тебе особисто, наші думки та серця кожної секунди залишаються поруч із тобою. Ми знаємо, що ти проходиш через неймовірно важкі випробування, але для нас ти назавжди залишаєшся тим самим світлим, добрим, тим хто завжди прихдив на поміч у складні моменти - справжнім Другом. Твоя людяність це саме те, що завжди об’єднувало нашу компанію та усіх людей навколо тебе, і цього нам страшенно не вистачає. Кожен день без тебе відчувається як вимушена пауза в нашій спільній історії. Ми часто згадуємо наші зустрічі у "Можно Кофе", твій сміх і ті безтурботні моменти, коли нам усім було просто добре разом. Ці світлі спогади гріють нас зараз і дають сили боротися за твоє повернення кожного дня. Ми завжди залишаємо для тебе місце за нашим столом, бо твердо знаємо, що одного дня ти знову будеш сидіти там з нами, посміхатися та шуткувати.З того самого дня, коли кацапи тебе затримали, першого березня 2022 ми не припиняємо чекати, діяти і вірити в те, що зовсім скоро ти знову вдихнеш повітря вільного дому. Тримайся, Друже, бережи своє серце від зневіри і пам'ятай про нашу любов та віру у тебе. Ми чекаємо на тебе вдома, готуючи найміцніші обійми та найтепліші слова, які так довго носили в собі. Попереду в нас ще стільки нерозказаних історій, і щасливих, спокійних днів. Стільки мовчазних годин у згадках про цю кляту блядську війну. З днем народження, наш найрідніший Друже, ми тебе дуже любимо і обов'язково зустрінемось. Обіймаємо тебе.Твої Друзі та куп'янчани. 🙏🇺🇦
⚠️🎬 Блогери, що рекламують «Алабугу»У 📱 помітили, що поширюють таблицю «Alabuga War Bloggers», у якій зібрані всі відео, де рекламують «ОЕЗ ППТ Алабуга» та коледж «Алабуга Політех», не згадуючи при цьому широко відомі й задокументовані факти — від експлуатації праці студентів до виробництва ударних дронів, що застосовуються проти України.Усі відео в Google Sheets відсортовані за датою публікації. Використовуйте Ctrl+F для пошуку за назвою каналу або відео. Частину матеріалів рандомно глянули — і справді, все подається як «освітні можливості» та «успішний проєкт», виглядаючи як звичайна рекламна інтеграція.Даних про росіян багато не буває😉, тож ось посилання:👉🔗 Alabuga-War-BloggersПісля публікації таблиці деякі користувачі в X звернули увагу, що окремі російські блогери почали видаляти🤭 свої відео. Цікаво чому? Причини можуть бути доволі прагматичні — подібний контент здатен мати реальні наслідки.ℹ️ У деяких країнах просування або співпраця з організаціями, пов’язаними з військово-промисловим комплексом рф, може стати підставою для санкцій, перевірок або інших правових обмежень. Також це може впливати на отримання віз (США, ЄС), участь у міжнародних програмах і співпрацю з іноземними брендами чи платформами.ОsintFlow в інших соцмережах: 📱 YouTube 📱Threads 📱 X❤️‍🩹 Підписатися | Пошук росіян | Сайт | Зв'язок
Схема розводу від «другої армії світу»! Як заробити на чмоні? Запитуйте в командирів 344-го полку ерефії! Є такий карельський виродок Денис на прізвисько ЛЕО. Пішов воювати через борги, бо баба кинула. Злякався фронту і втік у СЗЧ на цілих два роки! І що ви думаєте? Командування полку його «не помітило»! Вони просто ДВА РОКИ клали його солдатську зарплату собі в кишені! Геніально! Але у 2025-му вирішили кінці в воду сховати. Піймали бомжару ЛЕО. Він вже губу розкатав на 10 років тюрми, де тепло і макарони дають. Ага, щас! Три дні полігону – і ти «штурмовик», м'ясо звичайної нарізки! Привезли на Харківщину, кинули в холодний підвал, бо довіри нуль, а потім відправили на забій на позицію «Гора». Офіцерам просто треба було його «обнулити», щоб списати свої крадіжки! Але ЛЕО просік фішку, що його тупо утилізують. Тому 11 березня ця недобита свинособака приповзла на колінах здаватися в полон біля Нововасилівки. Кацапські офіцери – це бариги, які продають своїх же рабів на м'ясо! Гори в пеклі, кацапстан!
‼️Другий день обміну: з російської неволі визволено 300 військових та двох цивільних українцівСьогодні відбувся другий і заключний етап обміну полоненими відповідно до домовленостей у Женеві. Координаційним штабом за дорученням Президента України звільнено із російського полону ще 300 українських військовослужбовців. Також сьогодні вдалося повернути двох цивільних громадян. ➡️Додому повертаються представники Сухопутних військ, ДШВ, Військово-Морських Сил, Сил ТрО, Повітряних Сил, Сил Безпілотних Систем, а також бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.Серед визволених сьогодні Захисників, окрім солдатів та сержантів, є офіцери. Наймолодшому звільненому бранцю виповнилося 26 років, найстаршому — 60.Загалом на Батьківщину повертаються українці, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому та Херсонському напрямках, а також брали участь в обороні Маріуполя.Визволені Захисники будуть доправлені до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень, подальшого лікування та медичної реабілітації. Вони будуть забезпечені необхідною допомогою, отримають документи та належні грошові виплати.🤝 Висловлюємо вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння. Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за допомогу в реалізації цього обміну.☝️ Координаційний штаб продовжує роботу! Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦 Слава Україні!
Друже. Наш рідний брате.Сьогодні, 1 березня 2026 року, рівно чотири роки з того дня... Чотири довгих, пекельних роки відтоді, як окупанти тебе забрали...1462 день тиші, яка просто виїдає зсередини. І ця невідомість не робить біль меншим, вона тільки посилює нашу лють і змушує ще міцніше триматися за вогник віри у твоє повернення.Ми досі пам’ятаємо той перший весняний день до хвилини. Сотні місцевих мешканців на площі, мітинг «Куп'янськ - це Україна!». Ти ніколи не вмів ховатися за чужі спини, тому й тоді йшов першим. А кацапи стояли навпроти зі зброєю, сховавши обличчя та очі за балаклавами, а ти вийшов до них із порожніми руками. Просто щоб закрити собою беззбройних людей. А далі... вибухи світлошумових гранат, їдкий дим, черги пострілів в повітря. Кацапські гидоти накинулися на тебе одного. Бо вони побоялися одного вільного беззбройного чоловіка... Вони боялися духу свободи...Де ти зараз, Миколайовичу? Який підвал чи яка російська тюрма тебе тримає? Ми досі не знаємо, у яких катівнях ти зараз, і від цього просто фізично боляче. Вони намагаються стерти твій слід, сподіваються, що про тебе забудуть. Але вони не розуміють одного. Ми твої друзі, куп'янчани, хто був тоді на площі поряд у той день - ми нічого не забули. Ти навчив нас стояти до кінця, і ми стоїмо. Ми шукаємо тебе кожного дня. Ми стукаємо в усі двері, звертаємося до українських та міжнародних організацій і будемо робити це далі. Ми чіпляємось за кожну можливу ниточку. Ми не зупинимося.Чуєш, Друже? Де б ти не був, крізь усі ці бетонні стіни і тисячі кілометрів просто відчуй, що ми поруч! Куп'янськ був і залишиться українським - так, як ти хотів, так, як ти за нього стояв. Ми обов’язково тебе витягнемо. Тільки дочекайся, повертайся живим. Ми чекаємо вдома. Віримо. Обіймаємо.🇺🇦🙏
Сьогодні вночі Росія знову воювала проти критичної інфраструктури та звичайних житлових будинків. Чотириста двадцять дронів, з яких більшість – «шахеди», і 39 ракет різних типів, у тому числі 11 балістичних, випустили по наших людях. Є руйнування у восьми областях: багато приватних та багатоповерхових будинків пошкоджено. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей унаслідок цієї атаки, серед них є діти. Били також по газовій інфраструктурі на Полтавщині, по електропідстанціях на Київщині та Дніпровщині. Рятувальники працювали на Чернігівщині, Запоріжжі, Харківщині, Кіровоградщині, Вінниччині, Київщині та в столиці. Більшість випущених ракет сьогодні вдалося збити завдяки тому, що партнери оперативно надіслали частину ракет до ППО, про які було домовлено під час останнього «Рамштайну». Але, на жаль, були також влучання. І це означає, що потрібно працювати далі ще більш активно. Холод не відступив до кінця, і ракети до ППО потрібні на кожен день, поки Росія намагається розбити нашу енергетику. Дякую всім, хто це розуміє та допомагає.
Сьогодні Президент України Володимир Зеленський присвоїв військове звання бригадного генерала командиру 1-го корпусу НГУ «Азов» Денису «Редісу» Прокопенку.Денис Прокопенко став до лав «Азову» влітку 2014 року. Він пройшов шлях від солдата до бригадного генерала. Брав участь у боях за Мар'їнку, Іловайськ, а в боях за Широкине вже командував ротою. У віці 26 років він став командиром ОЗСП «Азов» — наймолодшим командиром в історії Національної гвардії та Збройних сил України. Далі були бої на Світлодарській дузі, оборона Маріуполя і полон. Повернувшись з полону, «Редіс» одразу розпочав виконувати свої обов'язки командира 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» і згодом став командиром 1-го корпусу НГУ «Азов».Вплив Дениса Прокопенка на розвиток «Азову» та його бойовий шлях неможливо переоцінити. На нього рівняються, а його відданістю справі захисту України захоплюються. Він є прикладом справжнього воїна та мужнього офіцера нового українського війська.Особовий склад 1-го корпусу НГУ «Азов» вітає Дениса «Редіса» Прокопенка з новим військовим званням. Честь служити під твоїм керівництвом, командире!
Спеціально для «розумників», які думають, що можна трохи підзаробити на реєстрації Старлінків.Схема зазвичай виглядає так: до вас приходять (чи пишуть) з «класною» пропозицією - «допоможи зареєструвати термінал, бо я там зайнятий чи воюю». Обіцяють файні гроші за пару кліків і верифікацію в ЦНАП. Ви думаєте: «А чому б і ні, давай, зароблю трішки».Так от, тепер знайте: цей Старлінк завтра поставлять на ударний БПЛА або розвідувальне «крило» і запустять по наших містах або позиціях. І якщо цей борт десь по дорозі зріже наш РЕБ або зб’є зенітний дрон — вам пізда.Причетність встановлюється за 15 хвилин. Ви будете світитись у базі ЦНАПу як новорічна ялинка. Навіть не сподівайтесь, що якщо дрон розібʼється, то вас не знайдуть. На величезній матриці Старлінка (навіть версії Mini) є безліч дублюючих мікросхем. Достатньо вижити лише одній маленькій детальці, щоб спеціалісти зчитали серійний номер.Ваше прізвище вискочить у системі миттєво. І тоді до вас прийдуть не за поясненнями, а за статтею про «сприяння терористичній діяльності» або «державну зраду». Ніякі гроші не варті того, щоб стати співучасником прильоту по своїх же, а потім решту життя провести у вʼязниці на бутилці.Не будьте корисними ідіотами для підарів. Реєстрація Старлінка «на ліво» — це пряма квитанція в тюрму.
➡️ В результаті успішної операції Сил Оборони було заблоковано противника у Куп'янську та зачищено всю північно-західну околицю міста⚔️ Важка і довга операція триває, адже кацапські анклави ще є у центральній частині міста. У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.🔄 Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Мирного (окупаційна радянська назва Московка) та північно-західних околиць самого Куп'янська. 👤 Сили Оборони продовжують виявлення та знищення виродків вже у центральній частині міста, де кацап має декілька анклавів, куди ті змушені були відтягнутися. Операція триває.🫡 Спільна робота ударного угрупування 2 КНГУ "Хартія" (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ "Альфа", КОРД та ВСП), а також ТГр "Куп'янськ".Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат