Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - канал Куманської
Added 06 Jan 2025

канал Куманської

@kummanska
Number of subscribers: 625
Photos: 229
Videos: 12
Links: 68
Description:
Нутрянка життя коучині-філософа

👥 Number of subscribers

625
Average/Day:: 0
Average/Week:: -7
Average/Month:: -9

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 694 26-02-15 18:40
Денна та нічна роботи ЮнгаЮнг вважав, що у нього дві роботи. Денна - спілкування з пацієнтами, побутові справи, служба "Духу Часу". Та нічна - служба "Духу Глибини" - спостереження за власним несвідомим, пірнання в глибину себе, проходження процесу індивідуації.І те і інше потребує багато часу і багато зусиль. Колись я говорила, що моя ідеальна робота - це вічний клієнт психотерапевтів. Я готова цілими днями досліджувати себе, аналізувти власні сни, патерни, незвідані глибини мого несвідомого. Але зараз я вже так не думаю. Напевно, я трошки виросла і краще усвідомила цінність проживання. Терапія для того, аби жити краще, а не безкінечно копатись у своїх глибинах. Зараз у мене більше фокусу на відчуттях, проживанні, спостереженні за власним станом, поки назбирую нові намистинки досвіду, заходячи в нього. Дозволяти життю з тобою траплятися. У Юнга був цікавий кейс, бо він дуже вдало одружився. У родині його дружини було валом грошей. настільки, що і він і його дружина могли дозволити собі не працювати все життя. Чому ж тоді він продовжував робити денну роботу, якщо нагальної потреби у цьому не було? Цінність денної роботи для нього – у психологічному заземленні. Тільки завдяки глибоким корінням «денної» роботи, він міг так далеко відлітати вечорами в несвідоме і не втрачати розум. А я ж у своїй роботі помічаю, що все далі втікаю від максимізації прибутку через коучинг. Зараз ставлю спільноту на паузу. Це дуже душевне і чесне рішення, але взагалі невигідне в плані доходу. Хочеться більше професійної інтровертності, працювати 1 на 1, більше просто сидіти і думати. Я знаю, що це період і під час одного з таких думань прийде крута екстравертна ідея проекту, який я буду реалізовувати з інтересом і захватом. Але поки тенденція на сповільнення. І я така рада, що можу собі це дозволити, вам не передати)Такі от роздуми.
👁 650 25-09-08 09:45
За останній місяць в інстаграмі підписалося більше 8000 нових людей. Я просто робила, що хотіла, не вкладала ніяких грошей в розвиток акаунту, що й казати, у мене досі немає петлички для запису хорошого звуку 🤪Але попри це, мої соцмережі ростуть, активність зростає, є клієнти та прекрасна стабільна практика.На мастермайнді мені підсвітили, що це називається інтуїтивним маркетингом і що пора мені розібрати саму себе і свої підходи. Я ж то звикла, що моя голова ЯКОСЬ це генерує, саме собою. Але навіть тут є мій світогляд, мої правила та закономірності.І саме це я буду розбирати на лекції «Соцмережі по-приколу» Мої 5 років створення контенту та розвитку практики через соцмережі. 0 грн вкладень - десятки тисяч підписників на харизмі та інтуїції. Я поділюсь, як я мислила, що я робила і чим керувалась. А потім, через тиждень попрацюю ще й з вашим мисленням у форматі групової менторської сесії!Деталі і пруфи ТУТЗабронювати місце на лекцію ТУТХто в Ордені Гедоністок - для вас кращі умови в гілці анонсів!
👁 872 25-06-02 13:53
МІЙ НОВИЙ ЧЕЛЕНДЖЯ вже 4 роки веду соцмережі і досі, страшно, коли виходжу назагал поділитися якоюсь своєю думкою. Останнім часом це знову піднялось, тож я обговорила це з терапевтом, хлопцем, мастермайндом і тепер прийшла обговорити з усім світом))Я відчуваю скованість у соцмережах, і вирішила піднятися на ще новий рівень за допомогою челенджу.прикол в тому, що я відстежила свою поведінку у соцмережах і коли я публікую якийсь новий контент - це просто неможливо витримати)) я оновлюю стрічку прям постійно, переглядаю, читаю коментарі. Чим більше часу минає - тим менше я зацікавлена результатами. Але патерн приблизно повторюється від відео до відео. Особливо, коли відео залітає, то це ужас просто.Тож зараз я видалила тікток. Я його видалила, але відео будуть, просто їх публікуватиму не я. Щодня, найближчих 15 днів. челендж називається "Тік-ток ізоляція"Ось, що я прагну дослідити:🧬 Яким буде мій контент, якщо я не буду враховувати і бачити нічию думку? Чи хотітиму я його створювати, не маючи жодного контакту з аудиторією?🧬 Чи буду я цікавою, якщо не гортатиму стрічку тіктоку і не відчуватиму "загальний вайб по кімнаті"?🧬 чи стане мене дивитися більше людей?🧬 Як змінюватиметься мій інтерес до соцмереж та до публічності?🧬 Чи будуть сили та мотивація говорити справді сміливі тези?от такі мої дослідницькі плани на найближчі 15 днів) Як вам ідея і що думаєте про результати?Лишаю вам посилання на тт, спостерігайте, якщо вам це здасться цікавим😉https://www.tiktok.com/@kumanska_
👁 829 25-03-24 22:59
Джозеф Кемпбелл у своїй книзі «Герой з тисячею облич» сказав, що герої прагнуть власного блаженства.Коли Кемпбеллу було за двадцять, він кинув аспірантуру, тому що це було нудно. Усі навколо застерігали його спинитися та влаштуватися на роботу. Натомість він п’ятьроків грав у джазовій групі та читав героїчні міфи з усього світу. Його книги спонукали багатьох людей починати власніподорожі, наважуватися йти шляхом свого серця.Сьогодні на сесії з клієнткою піднімали питання самоцінності: "Чи достатньо мене і моїх досягнень для того, аби заявляти світу про себе?"І ось ця тема мене наздоганяє. Тема прикладів. І як важливо дозволити собі ним бути. Член сім’ї, друг, вчитель — будь-хто, хто в історії вашого життя став прикладом СВОГО ШЛЯХУ.Людина, яка обрала себе, своє покликання - вона проклала шлях, який полегшить ваш шлях. Ви також можете помітити, що щоразу, коли ви ризикуєте бути вірними власній душі — ваш приклад допомагає іншим робити те саме.Коли ви помічаєте цю закономірність, стає легше зберігати абсолютну вірність своєму шляху, не боячись, що це егоїзм. Ми не можемо зробити нічого кращого для інших, ніж обирати своєсправжнє життя.Що відчуваєте після прочитання?
👁 1,070 25-02-18 20:43
З цікавих переконань, що накопала. (ділюсь, бо зазвичай все, що розповідають про фінансові переконання - це російськомовні кліше, які перекочовують з курса в курс (по типу "не жили богато, нечего и начинать"). А тепер те саме, тільки українською перекладене)Тож ось вам новенькі, свіжовикопані з мого ментального городу))💰 Оскільки у моєму досвіді в дитинстві завжди не вистачало грошей, я маю переконання, що немає сенсу їх заробляти, бо грошей все-одно ЗАВЖДИ недостатньо і не вистачає.💰 Коли я зароблю гроші, я навіть їх не помічу, бо одразу потрібно позакривати рахунки. Ніякого задоволення, одні розчарування.💰 Грошима можуть управляти лише системні, послідовні і дуже спокійні люди. (у моєму світі, аби мати фінансовий достаток, за моєю логікою треба просто стати іншою людиною 😂😂😂. Тож тепер я перешиваю цю штуку на те, що творчі, хаотичні люди теж бувають багатими і з інвестиціями та пасивним доходом) Фінансова грамотність теж може бути ексцентричною))💰 Я не вмію виважено розпоряджатися фінансами, отже ВСІ мої витрати - це тринькання та безсоромне марнотрацтво (навіть якщо це комуналка, оренда квартири, тощо)💰 Навіть якщо я почала відкладати фінансову подушку - мене надовго не вистачить і я розтринькаю ці гроші за першої ліпшої нагодиP.s. ділюсь з вами цим всім, бо мені так важливо показувати оцей ШЛЯХ трансформації та роботи над собою. За одну сесію нічого не змінюється. А от шлях і процес, гра в довгу переграє всіх і все. Навіть якщо у вас нетипові правила 🩶Що відчуваєте, прочитавши це?