Source
крапля думає над назвою | не знаю, чому, немає бажання останні півроку що-небудь публікувати в с...
344 Views/Reach
2025-07-11 21:37
Message №1962
не знаю, чому, немає бажання останні півроку що-небудь публікувати в сторізи, хоча типу треба, бо я блогерка, і мені навіть іноді гроші платять за публікації, а я сторізи не веду. тому тут трішки того, що було з кінця червня по початок липня. 1. вперше спробувала індійську кухню, сподобалося, але в мене потім дуже дивна та ядерна печія була - дуже багато інфи, але в мене були такі дивні відрижки, які дуже пекли в горло 2. бачилася з Мартою (це її песиня Руна на фото)3. сіла на рибацький гачок і НЕ отримала зараження крові чи правець (ура!)4. сходила на кераміку, треба ще раз, щоб цього гобліна доробити 5. була у Львові, зняли хостел, щоб доспати пару годин, підʼїзд був РОЗЙОБ6. сходили в заклад до Клопотенка у Львові («інші»), їла їбейший борщ з оливками7. сходили на виставку робіт студентів8. канєшно же були на Паліндромі, було краще, ніж минулий раз9. опа і я в Києві! це заклад the naked room, того ранку ще пішли в Каштан на каву, слухали німців за сусіднім столиком10. пінчук!!! (Нарешті)