Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КПІшник в тєлєжці🇺🇦
Added 17 Jun 2021

КПІшник в тєлєжці🇺🇦

@kpintg
Number of subscribers: 1 046
Photos: 121
Videos: 41
Links: 228
Description:
Можливості для студентів та важливі і цікаві новини про нашу кпішку🏰 Питання та пропозиції - @Glorius529

👥 Number of subscribers

1 046
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: -1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

КПІшник в тєлєжці🇺🇦 2025-03-08
КПИшник в тележке🇺🇦 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

#Дайджест_вакансій_для_початківців 12.07 - 22.07 👩‍💻TechTrainee Developer, GlobalLogicIntern Front-End Developer, HYS Enterprise Front-end Angular Internship, HYS Enterprise DDL (05.08)Intern QA Engineer (Manual), HYS EnterpriseJunior Java Developer, Ajax SystemsTrainee Low-Code Developer, Nestle Ukraine👩‍🎨Marketing&CreativeMarketing Intern, JACOBS DOUWE EGBERTSMarketing Internship Program, PJSC Carlsberg UkrainePR-фахівець Телеканалу 2+2, 1+1 mediaIntern PPC Specialist, NetpeakSMM&Content Creator, Natus Vincere👩‍💼AnalyticsJunior Business Analyst, Unicorn UAData Curation Associate, LyftТренінг з MS Excel з можливістю працевлаштування, PwC👩‍🔧Support&SalesSupport Engineer (English), Ajax Systems👩‍🏫OtherIT Researcher Internship, Sigma SoftwareІнтерн до відділу оцінки та бізнес-моделювання, EYJunior Procurement Specialist, Huawei Ukraine LLCJunior Program Manager, American University KyivRevenue Assurance, lifecellЯкщо ви подались на якусь із вакансій і потрапили на роботу — напишіть будь ласка @glorius529. Я буду справді радий знати, що допоміг вам)
Я не буду писати сьогодні про те, яким був цей рік, таких постів буде неймовірна кількість.Я хочу подякувати усім, хто допомагає та захищає. Кожен не байдужий, хто не на фронті, став благодійником і робить те, що може.Як і багато із вас, маю близьких на фронті і коли їм треба допомога, радію, що маю неймовірних друзів, родичів, колег та читачів.Завдяки вам було закрито 7 запитів на суму 400916 гривень та 43 копійки. Хтось закриває більші запити за день, але для мене це неймовірна сума та вдячність усім вам🧡 Минулого року ви допомогли:🫡 дістати ліки та автотовари КПІшнику та моєму одногрупнику з розвідувального батальйону Скала 🫡 генератор та тепловізор моєму братові із 145 ОРВП🫡 шумоподавляючі навушники та прилад нічного бачення моєму дядькові із 72 ОМБр 🫡тістоміс для Дитсадочку 474, який робить пиріжки та випічку військовим. Останній допоміг готувати їх значно більше і смаколики досі відправляються нашим захисникам) Кожен, хто долучався за посиланням, може знайти свій донат за іменем (без прізвища для певної анонімності) та датою платежу. Також там є всі чеки та квитанції.З посмішкою згадую про збір 25.02.2022 моїх знайомих на коктейлі Молотова, до якого я не маю прямого відношення, але поширив його, і мій пост розлетівся мережею. Тоді, окремо, КПІшна спільнота та сотні небайдужих зібрали більше 200 тисяч. Сума потрібна була значно менша, і більша частина пішла фонду "Повернись Живим". Мені здається, сам факт існування цього збору, коли КПІшники в перші дні вторгнення не тікали, а збирали гроші, щоб знищити більше російської падалі є трішечки, але історичним) Дякую кожному небайдужому, хто робив хоч щось цього року для перемоги. Завдяки вам вона буде зовсім скоро❤️
Накрилось світло, дайджест зробити сьогодні не встигаю🗿Вакансії є (навіть для початківців, завтра побачите) і їх не стало набагато менше через свинособачі обстріли.Поки ловіть непоганий текст від @OstanniyCapitalist по ситуації на ІТшному ринку:Більшість компаній з штатом від 20ти сироїдів ще з літа купили у офіси генератори і Старлінки, передбачили для працівників ноути і винесли всю інфраструктуру у хмарки десь під парасолею НАТО.У чорну середу і четвер у моєму офісі був аншлаг, вперше з часів пандемії більшість працівників працювали не з дому. Зустрівся з колегами яких наживо не бачив вже два роки, пили чаї і хвалились хто більше задонатив на армію.Однозначно, що ці всі атаки і аварії зменшили продуктивність і частина клієнтів відмовилась від українських клацальників по клавіатурах. Але просідання ринку не те, щоб катастрофічне. Взагалі зараз на світовому ринку ІТ спостерігається деяка рецесія і звільнення любителів смузі.Поки у генераторах є пальне, а Ілон дає інтернет будемо експортувати експертизу, завозити валюту і донатити на смерть ворогам.