Source
Кореспондент Камʼянця-Подільського | ️Мітинги в Кам’янці-Подільському, теплопостачання та когенерація – міс...
490 Views/Reach
2026-01-27 18:01
Message №11357
🎙️Мітинги в Кам’янці-Подільському, теплопостачання та когенерація – міський голова провів пресконференціюМіський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко провів пресконференцію, під час якої прокоментував ситуацію з тепло- та водопостачанням, відключеннями електроенергії та нещодавніми мітингами.Нагадаємо, нещодавно у місті люди, які були незадоволені довготривалими відключеннями електроенергії, вийшли на мітинг під будівлю міської ради, а згодом блокували дорогу. Посітко заявив, що частина учасників таких акцій була організованою.«Організатори, ті, які складали списки, не виключено, що вони проплачували їх, вони мають нести відповідальність, і ми будемо робити все для того, щоб правоохоронцями були встановлені такі особи. Тому що це підривна робота».Він також пов’язав протест та спроби розхитати ситуацію в громаді з діями росії:
«Ворог б’є по нашій інфраструктурі саме для того, щоб посіяти паніку всередині країни. Ті, хто ведеться на ІПСО, — грають на руку агресору».
Міський голова наголосив, що комунальні служби працюють у посиленому режимі, аварійні ситуації усуваються, а місто робить усе можливе в межах своїх повноважень:«Ми кожного року при підготовці до опалювального періоду повідомляли і попереджали людей, що ця зима може бути дуже важкою. І кожен має подбати про свою сім'ю...А не тільки надіятися на когосьТвій КореспондентПоділитись новиною👇@korispondent_kampod_bot