Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Козятинська громада
Added 20 Sep 2021

Козятинська громада

@kozyatyn_official
Number of subscribers: 1 814
Photos: 11,400
Videos: 1,340
Links: 4,090
Description:
You can view and join @kozyatyn_official right away.
Source

Козятинська громада | Другий рік широкомасштабного вторгнення, другий рік у нас місяць лютий...

Telegram community logo - Офіційний Telegram-канал Козятинської міської ТГ Козятинська громада @kozyatyn_official
291 Views/Reach 2023-06-29 13:08 Message №8729
Другий рік широкомасштабного вторгнення, другий рік у нас місяць лютий. За цей час наші серця стали глибокими, як океан. Вони розриваються від любові до своїх рідних, дому, землі. Ми усвідомили цінність кожного нового дня з коханою людиною. І навчилися ненавидіти, ненавидіти люто. Російський нелюд хоче нас знищити просто за те, що ми українці.Сьогодні плаче наша громада, плаче Україна та небо.🕯 Сьогодні ми попрощалися з Героєм, який віддав своє життя за кожного з нас Трачуком Олександром Миколайовичем.Олександр народився 23 травня 1994 року в с.Махаринці, навчався в Козятинському училищі та довгий час працював у у службі перевезення пасажирів, потім в охоронній фірмі. Був добрим, усміхненим, щирим та компанійським.Прагнув стати прикладом для своїх синів та 7 березня 2023 став на захист України. Оператор 1 десантно-штурмового взводу 3 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону в.ч. А0224, військовослужбовець проходив навчання у Великобританії задля покращення навичок боротьби з ворогом.На жаль, 18 червня 2023 року під час виконання бойового завдання, в районі виконання завдань за призначенням, в ході ведення бойових дій в н.п. Новомихайлівка Донецької області загинув. Олександр до останнього подиху то останньої секунди свого життя мужньо боровся за свою родину, країну та волю українського народу. У нього лишилося 2 маленьких сини.Поховано Воїна на Махаринецькому кладовищі на Алеї Слави.Герої не вмирають і це не просто слова. Їхня душа відчувається в кожному нашому подиху, в кожному стукоті серця. Вони залишаються з нами – щоб ми пам'ятали, якою ціною заплачено за кожний наш ранок, за кожний день. І щоб не пробачили. Ні ми, ні наступні покоління.Слава Герою!https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0pqSYCmwqV36ZKxj5RLPfNdz3HUsH3wvxg7JXVtRTYZPazEyBPDRSzTrTmhPd2u8Wl&id=100064148250471