Source
☦️Козак Голота✙ | 20 років нуль податків для іноземців — Туреччина прямо зараз краде в Б...
17 Views/Reach
2026-04-26 15:11
Message №6373
🇩🇪 20 років нуль податків для іноземців — Туреччина прямо зараз краде в Берліна та Брюсселя майбутнє.Вчора Анкара представила, мабуть, найагресивніший податковий пакет у світі. Хто не був податково зареєстрований у Туреччині протягом останніх трьох років, той тепер може оселитися і 20 років не платити податки на іноземні доходи та прирости капіталу. Лише те, що ти заробляєш У Туреччині, оподатковуватиметься. Усе інше — твій торговельний рахунок у Сінгапурі, твої акції в США, твій стек біткойнів, твій дохід від оренди в Іспанії — залишається недоторканим.Податок на спадщину зрізано до 1%. Повернення активів з ультранизькими податками. Експортери платять лише 9% корпоративного податку. Мультинаціональні корпорації отримують червону доріжку для регіональних штаб-квартир.Цей пакет називається «Турецьке століття — сильний центр інвестицій». Ердоган хоче перехопити золотих клієнтів, які зараз тікають з Дубая, бо Близький Схід стає надто нестабільним. І він хоче європейські таланти, які повільно, але впевнено мають повний отвір від німецької бюрократії та берлінських податкових відомств.