Source
Козацький | ️ BITCOIN ОБВАЛИВСЯ НА 12% - І ЧОМУ Я ВЧАСНО ЗЛИНЯВ З КРИПТИДрузі, сьо...
2 650 Views/Reach
2025-10-11 18:22
Message №827
⚡️ BITCOIN ОБВАЛИВСЯ НА 12% - І ЧОМУ Я ВЧАСНО ЗЛИНЯВ З КРИПТИДрузі, сьогодні крипта показала своє справжнє обличчя.Bitcoin впав на $14,000 за добу. З $125,000 до $113,000.$19 мільярдів ліквідацій за 24 години. 1,6 мільйона трейдерів втратили бабки. Найбільша ліквідація в історії крипти. Хтось втратив тисячі, хтось десятки тисяч доларів. Зайшов у чати. Питаю скільки хто просрав.Відповіді класичні. "Тримаю, переживемо". "Це все афера нахуй". "Втратив 5к, але це досвід". Самообман чистої води. Дуже багато прикрих самогубств..😬 МОЯ ІСТОРІЯ З КРИПТОЮ - 2017 РІКМи з командою разрабів їбашили ICO та форки. Проєкти брали на Upwork. Роботи було дуже багато. ПРЯМ дуже!Створювали монети, запускали Discord-сервери, організовували "золотий дощ" токенів. Люди спамили в чаті - отримували токени. Працювали з Мексикою, Венесуелою, всякими крейзі країнами. Все було супер-пупер. Поки не сталося ОЦЕ.Project-менеджер одного клієнта ЗАХОПИВ У ЗАРУЧНИКИ свого девелопера. Реально, бля. Не відпускав, поки йому не пришлють біткоїни. Поліція. Арешт. Кримінал. Я тоді подумав: "Все, нахуй таку роботу".ЩО БУЛО ДАЛІ2022 рік - крах FTX. $32 мільярди випарувалися за тиждень. Сем Бенкман-Фрід з героя став злочинцем. Мільйони інвесторів залишилися з нічим.2023-2024 - регулятори по всьому світу душать крипту. Великобританія забороняє крипто-деривативи. Сінгапур вводить жорсткі ліцензії. США SEC судиться з Binance та Coinbase.2025 - один твіт політика = мінус 12% за день.Це не інвестиції. Це казино.А тепер питання до вас, друзі:💸 Скільки ви втратили на сьогоднішньому обвалі?🤔 Тримаєте далі чи зливаєте все нахуй?⚡️ Вірите що Bitcoin дійде до $200k чи це все булшіт?Пишіть в коментах. Цікаво почути реальні історії, а не казки про "to the moon" 🚀🐷 Текст зробив за допомогую ChatGPT 5 + Claude Opus 4.5 + Google NotebookLLM + Kyrylo Kozak (я все це переписував).