Source
Козацький | Після блекауту в Португалії та Іспанії стаю препом. Part 1.Так, я трох...
5 410 Views/Reach
2025-07-12 12:44
Message №725
⚫ Після блекауту в Португалії та Іспанії стаю препом. Part 1.Так, я трохи став препом. Тобто той, хто готується до апокаліпсису. Це дуже велика субкультура 😅Проблема: Не було зв'язку у багатьох (не працювали оператори, вайфай, не було електрики) люди збивались у купи, скуповували все що було у магазинах. Ситуація була контрольована, але це був лише перший день та явної загрози не було на горизонті. Другий/третій день був би хаос на вулицях Португалії. Уявіть: дві країни залишились без світла та зв'язку на 1 день, та досі нема відповіді що це було? Я звісно можу лише робити догадки та готуватись до таких blackouts. Плюс це цікаво.Що я зробив вже?✅ Налаштував приватну радіомережу у своєму районі:• Покриття ~15 км у місті, до 30–50 за містом • Використовую Motorola R7C UHF + репітер SLR5500 → Вся сім'я + друзі в одній внутрішній мережі.Без інтернету. Без операторів. Треба ліцензія на свою мережу (на рік коштує 50 євро). Повна автономія.✅ Налаштував Starlink + репітер.⏳ Next step:• Сонячні батареї на дах • Підключити до BLUETTI (аналог EcoFlow) • І врізати туди Starlink Провайдери в Португалії це мрак та біль, вони мене заїбали. Та коли був blackout вони майже не працювали.Писати про мої preps ще?Думаю, що саме так виглядає справжня незалежність у 2025 році.Також, думаю, що далі blackouts / гибридніх атак буде більше. Чи була це атака? :)👨🏻 Козацький