Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ковток
Added 06 Jan 2025

ковток

@kovtokua
Number of subscribers: 3 176
Photos: 513
Videos: 36
Links: 659
Description:
музичний блог насті ковток. комфортні плейлисти, зумери, інді-сцена. треки на пошту: [email protected] закинути дві гривні на живчик: 🧷https://send.monobank.ua/jar/34c8C7dTur
Source

ковток | ️а де ковток▪️друзі, регулярністю контенту останній рік я вас не балую...

Telegram community logo - ковток ковток @kovtokua
2 800 Views/Reach 2024-07-18 08:06 Message №1412
▪️а де ковток▪️друзі, регулярністю контенту останній рік я вас не балую, а питань в пп досі стабільно багато, тож вирішила трошки розказати, що зараз відбувається і що чекає на цей канал▪️де настя ковток щасокрім створення контенту на каналі «ковток», довгий час я працювала з чудовим медіа Лірум, а цьогоріч зайнялася піаром і менеджментом гурту Re-read на лейблі Тваринний Відчай (Feral Angst). підписуйтеся, до речі, на наші сторінки! ▪️а шо з каналомпоєднувати менеджерську діяльність, канал і основну роботу, самі викупаєте, часом непросто. тож довелося чимось жертувавати.із самого початку канал створювався для поширення на той час маловідомих артистів. першочергова мета була досягнута, нові медіа та канали — створені, артисти перейшли в тікток (із якого, власне, і народився «ковток»). більшість форматів підхопили інші адміни та медіа, що дуже радує, та самоповторюватися не хочеться.через брак часу та (на мою особисту самокритичну думку) неактуальність формату робота каналу була тимчасово припинена▪️чи може канал бути комусь переданимя всерйоз думала над цим довгий час, та душа моя буде неспокійна………… тож вибачте доведеться терпіти або мене або нікого………. ▪️чи можна шось очікувати зараз і надалі від проєкту ковтоктак! як мінімум, мені дуже подобається робити плейлисти на спотіку та ютуб і цю рубрику я хочу розвивати та зробити регулярною. а взагалі — ідей багато, дайте мені часу▪️де шукать настю ковтокна особистому тг-каналі, в чаті «підводні інтроверти» та на концертах Re-readпобачимось почуємось