Source
Кореспондент Ковеля | Провів третю зустріч із ковельчанами, на якій звітував про роботу за 2...
210 Views/Reach
2026-05-07 13:18
Message №12311
Провів третю зустріч із ковельчанами, на якій звітував про роботу за 2025 рік. Презентував спільні напрацювання влади й громади у різних сферах діяльності. Вкотре наголосив на пріоритетах фінансування та перспективах розвитку.Обговорили ремонт прибудинкових територій, паркування авто, стан утримання захисної споруди (сховища) на території парку ім.Лесі Українки та ін.Щорічні звіти — це не підсумок, а черговий етап нашої спільної праці. Розуміємо, попереду ще багато викликів і легше не буде.Дякую оборонцям, які щодня тримають фронт і платять надвисоку ціну за те, щоб у наших містах і селах тривало життя.Вдячний команді, з якою разом працювали у 2025 році: виконавчому комітету, моїм заступникам — Тарасу Яковлеву, Віктору Жигаревичу, Наталії Маленицькій, керуючому справами Івану Чуліпі, а також депутатському корпусу та секретарю ради Оксані Багновій. Дякую жителям громади — кожному, хто працює, навчається, волонтерить, підтримує армію та одне одного. Працюємо далі.Ковель⚡️Новини I Надіслати новину