Source
Ковель ⚡️ Новини | Звітую перед громадою про роботу в 2025 році. Першу з трьох запланован...
1 640 Views/Reach
2026-05-05 09:00
Message №14479
Звітую перед громадою про роботу в 2025 році. Першу з трьох запланованих зустрічей провели на території ліцею №12. Вибір локації не випадковий. Саме цей заклад став першим в Україні успішно реалізованим проєктом термомодернізації громадських будівель, яку ми втілили у Ковелі спільно з європейськими партнерами.Детально зупинився на ключових моментах нашої роботи у 2025 році: допомога війську, виконання бюджету, залучення європейських коштів, ремонти доріг та прибудинкових територій, оновлення інженерних мереж, розвиток когенерації, підтримка ветеранів, закладів медицини, освіти та спортивної інфраструктури. Про все це можна прочитати у номері газети «Вісті Ковельщини» від 23 квітня.На зустрічі обговорили і проблемні питання мікрорайону. Зокрема, про перспективу будівництва нових вбиралень у ЗОШ №2 та ремонту в школі. Пояснив, що кошти на термомодернізацію наші європейські партнери надають як за результатами енергоаудиту, так і з врахуванням конструктивної міцності будівель. Гімназія №2, на жаль, занадто зношена для термомодернізації за європейськими нормами. Проте ми підтримуємо школу ресурсами місцевого бюджету.Окремо обговорили і проблему стихійного сміття на вулиці Фестивальній. На жаль, проблема не вирішується десятиліттями. Це той випадок, коли чистота навколо нас залежить не тільки від роботи влади та комунальниківКовель⚡️Новини I Надіслати новину