Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Щоденний Вісник🪄
Added 18 May 2021

Щоденний Вісник🪄

@kovbas_ka
Number of subscribers: 2 485
Photos: 3,100
Videos: 1,080
Links: 844
Description:
Твій "Вісник" на кожен день ! @DezertFire — співпраця/реклама

👥 Number of subscribers

2 485
Average/Day:: -4
Average/Week:: -4
Average/Month:: -20

👁️ Average views per message

445
Average/Day:: 448
Average/Week:: 464
ERR: 17.91%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.3

Logo change history

Name change history

Щоденний Вісник🪄 2025-06-06
Ковбаса 2024-07-07
Ковбаса. Періодичне видання 2022-06-26

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,000 24-10-21 04:30
🤖Штучний інтелект використовує воду, але для чого?ChatGPT вимагає приблизно 2 літри води для обробки менше ніж 50 запитів. Ця вода використовується для охолодження дата-центрів, виробництва електроенергії та виготовлення мікросхем.Минулого року дослідження показало, що чат-ботам зі штучним інтелектом потрібно близько 500 мілілітрів води, щоб виконати до 50 запитів. Проте нове дослідження Каліфорнійського університету в Ріверсайді (UCR) «Making AI Less Thirsty» показує, що GPT-3 фактично використовує приблизно 2 літри води.Сяолі Рен👨🏻‍🏫, професор електротехніки та комп’ютерної інженерії в UCR, зазначив, що початковий розрахунок водного сліду базувався на даних від OpenAI під час розробки ChatGPT у 2020 році. Нові цифри, опубліковані у вересні в статті Microsoft, показують, що GPT-3 споживає в чотири рази більше енергії. «Це також означає, що ми маємо збільшити наш водний слід у чотири рази», — каже Рен. Не забуваємо, що вийшла GPT-4 котра набагато швидша⚡️ та розумніша, тому ці цифри не остаточні і близько.Останні звіти про сталий розвиток від великих технологічних компаній показують, що зростання ШІ призводить до двозначного зростання споживання води: Google (17%), Microsoft (22,5%), Meta (17%). Всі ці компанії мають програми повернення води в природу та обіцяють повертати більше, ніж витрачають, починаючи з 2030 року.Ось така правда життя: навіть ШІ використовує природні ресурси на постійній основі. Погано це чи добре - думайте самі. Головне, щоб це не переходило важливі межі і вода поверталася до природи. Що думаєте щодо цього?